مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه با شعار "ما ملت امام حسینیم" در استان کرمان آغاز شد

با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه با شعار "ما ملت امام حسینیم" در مصلی امام علی(ع) کرمان آغاز شد.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : همزمان با دهه اول ماه محرم مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه با شعار "ما ملت امام حسینیم" با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در مصلی امام علی(ع) آغاز شد.

در نخستین مرحله این رزمایش ۱۵ هزار و ۷۸۱ بسته معیشتی شامل برنج ۱۰ کیلویی، روغن، دو عدد رب گوجه، دو عدد ماکارونی، دو عدد تن ماهی، سویا، عدس، نخود به نیازمندان اهدا شده و بیش از ۵ تن گوشت قرمز و گوشت مرغ در شهرستان‌ها به این سبد اضافه می‌شود.

لازم به ذکر است ۲۷ هزار قرص نان، ۴ هزار و ۱۲۵ بسته لوازم التحریر، ۹۹۶ دست پوشاک و کفش،  ۴ هزار و ۹۳۰ بسته بهداشتی و هزار و ۳۹۴ کارت هدیه ۱۰۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ هزار تومانی نیز در دهه اول محرم در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

در مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه توزیع ۵۷۶ هزار و ۳۰۰ پرس غذای گرم نیز از امشب در بین نیازمندان آغاز می‌شود.

ارزش هر بسته غذایی ۴۰۰ هزار تومان عنوان شده و در این مرحله در مجموع ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک‌های مؤمنانه با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بنیاد مستضعفان، مردم، نواحی مقاومت بسیج و ... در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

48

کد خبر 1425916

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =