بنیاد مسکن استان زنجان وظیفه ساخت ۱۰۹۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن را بر عهده گرفت

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: بنیاد مسکن استان زنجان وظیفه ساخت یک هزار و ۹۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن را بر عهده گرفته است که پروژه ۳۶۸ واحدی گلشهر کاظمیه زنجان جزو این پروژه‌ها است.

به گزارش خبرآنلاین از زنجان : رضا خواجه‌ای امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: ساخت یک هزار و ۹۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی به  بنیاد مسکن استان واگذار شده است که از این تعداد ۷۲۲ واحد در ۱۲ شهر با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر است و  ۳۶۸ واحد مابقی در شهر زنجان در منطقه گلشهر کاظمیه می‌باشد.

وی در ادامه از ثبت نام تعداد ۲ هزار و ۴۴۹ نفر در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در سامانه طرح اقدام ملی مسکن استان خبر داد و گفت: تعداد متقاضیانی که تاکنون استعلامات آن‌ها تایید شده و در مرحله مراجعه به شعب بنیاد جهت احراز هویت و تایید نهایی می باشد، یک هزار و ۲۰۳ نفر است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه تاکنون  ۷۳ قطعه زمین از اداره کل راه و شهرسازی با مساحت ۱۸ و ۸۵۲ متر مربع واحد با قابلیت احداث ۳۴۰ واحد مسکونی دریافت نموده ایم، افزود: بنیاد مسکن در مناطقی این طرح را اجرایی می‌کند که دسترسی مناسب به مناطق شهری وجود داشته باشد.

48

کد خبر 1425971

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =