تقدیر رئیس فهمای کشور از ستاد چهارمحال و بختیاری در اولین رویداد ملی فهما

حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی به منظور کسب رتبه اول شاخص قرآن و عترت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری به صورت ویدیو کنفرانس از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر و کارکنان ستاد فهمای این استان تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی به منظور کسب رتبه اول شاخص قرآن و عترت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری به صورت ویدیو کنفرانس از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر و کارکنان ستاد فهمای این استان تقدیر کرد.
مشاور وزیر و رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ادامه داد: در اولین رویداد ملی فهما و انتخاب پایتخت فرهنگ و هنر مساجد کشور، ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری توانست در شاخص ارتقای فعالیت های «قرآن و عترت» رتبه اول را کسب کند.
وی با اشاره به اینکه آیین نامه کانون ها ضمن بازنگری جامع و دقیق، مجددا توسط وزیر ابلاغ شده است افزود: رایزنی های لازم با سازمان ثبت اسناد کشور برای ثبت کانون های فرهنگی هنری مساجد انجام شده است تا کانون ها به جایگاه اصلی خود دست پیدا کنند.
حجت‌الاسلام و المسلمین ارزانی در بخش دیگری از مباحث خود تصریح کرد: در سال ۱۳۹۹ کانون های فرهنگی هنری مساجد با یک مدل بومی و در سه عرصه شبستان فرهنگ، هنر و نوآوری و رواق های ذیل آن ها به صورت تخصصی فعالیت خود را ادامه می دهند.

46

کد خبر 1426192

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =