بهره برداری ۴۵۵ میلیارد ریال پروژه نیرو رسانی در اردبیل

قدیمی، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: در گرامیداشت هفته دولت و باهمت پرسنل زحمتکش این مجموعه ۴۵۵ میلیارد ریال پروژه نیرو رسانی در استان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حسین قدیمی اظهار کرد: در گرامیداشت هفته دولت، شرکت توزیع برق استان پروژه‌های نیرورسانی خود را اعم از روشنایی معابر، برق‌رسانی به روستاها، تأمین برق چاه‌های کشاورزی و همچنین نصب کنتورهای هوشمند را اجرایی و عملیاتی کرده است.

وی ارزش پروژه‌های اجرایی را در بخش نیرورسانی ۴۵۵ میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: درمجموع ۹ طرح سرمایه‌گذاری در بخش انرژی آماده افتتاح‌شده تا هم‌وطنان در مناطق مختلف در سایه این طرح‌ها از برق پایدار استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: برای توسعه و اجرای طرح‌های بهینه‌سازی انرژی ۱۷۵ میلیارد ریال و تأمین برق در چاه‌های کشاورزی و صنایع تولیدی ۱۶۹ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کردیم که در این هفته شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌ها هستیم.

قدیمی به برق‌رسانی مناطق روستایی به ارزش ۲۲ میلیارد ریال اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ۹۹ درصد روستائیان و ۱۰۰ درصد ساکنان مناطق شهری از برق مطمئن استفاده می‌کنند.

وی در مورد تبدیل سیم‌های مسی به کابل‌های خودنگهدار بیان کرد: در سالجاری طرح‌های توسعه‌ای در این بخش به‌خوبی در حال انجام است و ازجمله پروژه‌های افتتاحی در گرامیداشت هفته دولت طرح‌های شرکت توزیع در این حوزه است که به ارزش ۵۷ میلیارد ریال اجرایی و عملیاتی شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل ابراز کرد: برای نصب کنتورهای هوشمند فهام ۹.۵ میلیارد ریال و همچنین طرح‌های روشنایی معابر و بهینه‌سازی چراغ‌ها ۲۲ میلیارد ریال هزینه شده تا در مناطق مختلف شهروندان از آن استفاده کنند.

46

کد خبر 1426267

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =