شهروندان فاقد گاز شهری از گاز مایع برخوردار می‌شوند

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: با مدیریت صحیح، تمامی شهروندان فاقد گاز شهری، از گاز مایع برخوردار می شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ مصطفی صالحی، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در جلسه پیرامون بررسی مشکلات نحوه توزیع کپسول‌های گاز مایع ضمن اشاره به نزدیک شدن به فصل سرما و محرومیت برخی مناطق از گاز شهری خاطر نشان کرد: با مدیریت صحیح، تمامی شهروندان فاقد گاز شهری، از گاز مایع برخوردار می شوند.
صالحی بیان کرد: برای تسهیل و تسریع این امر سامانه اینترنتی صدف توسط شرکت نفت راه اندازی شده است که شهروندان بتوانند با مراجعه به آن حداکثر ظرف ۲۴ساعت سهمیه گاز مایع خود را از عاملین پخش دریافت کنند.
او در این رابطه افزود:  توزیع گاز مایع اگر به صورت دقیق و با نظارت فرمانداری ها، بخشداری ها و دهیاری ها انجام شود مشکلی در توزیع و پخش آن نخواهیم داشت و همه افراد می توانند در موعد مقرر و با قیمت مصوب سوخت مورد نیاز خود را تامین کنند.
صالحی در ادامه ضمن اشاره به  نیاز به گاز مایع در مناطق صنعتی و اصناف خاطرنشان کرد: میزان تخصیص گاز مایع متناسب با نوع و میزان مصرف، باید به گونه ای باشد که نیاز تمامی افراد برطرف شود که البته تمامی شهروندان باید دستگاه های اجرایی را در توزیع و تخصیص سوخت یاری نمایند به گونه ای که در حق کسی اجحاف نشود.
او ادامه داد:  تمامی شرکت ها و عاملان پخش کننده گاز مایع موظفند تمامی استاندارد های لازم در توزیع گاز مایع را رعایت کنند و در صورت عدم رعایت استاندارد های لازم از جمله موارد فوق بحرانی، اداره استاندارد با مدیران خاطی برابر قانون برخورد کند.


مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در پایان از تمامی خانوارها، مراکز صنعتی، اصناف و کلیه مصرف کنندگان این سوخت خواستار ثبت نام هر چه سریعتر در سامانه صدف شد.

46

کد خبر 1426270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =