۰ نفر
۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
یک تن مواد مخدر از دو کامیون کشف شد

میزان نوشت: فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از کشف بی سابقه یک تن و ۲۷۶ کیلو گرم انواع مواد مخدر در یک عملیات مشترک با پلیس خراسان جنوبی خبر داد.

سردار علیرضا مظاهری گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پی تبادل اطلاعاتی با پلیس خراسان جنوبی و همچنین دریافت گزارشات مبنی بر اینکه اشخاصی با هویت مشخص قصد دارند با ۲ دستگاه کامیون محموله بزرگ مواد مخدر را از استان‌های جنوبی کشور به خراسان شمالی و رضوی انتقال دهند موضوع در دستورکار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی استان خراسان شمالی اظهار داشت: مأموران پس از اتخاذ تدابیر لازم و هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه دو دستگاه کامیون را در شهرستان نهبندان شناسایی و متوقف کنند.
وی با اشاره به اینکه مأموران پس از توقیف کامیون‌ها در بازرسی از یک دستگاه کامیون یک تن و ۲۲۶ کیلوگرم تریاک، ۲۹ کیلو گرم مرفین و همچنین ۲۱ کیلوگرم هروئین کشف و ضبط کنند، تصریح کرد: در این زمینه ۲ سوداگر مرگ دستگیر و مراتب پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با تقدیر از همکاری خوب پلیس خراسان جنوبی گفت: این بی سابقه‌ترین کشفیات مواد مخدر در سطح استان است که نیاز است خانواده‌ها بیش از گذشته این بلای خانمان سوز را جدی بگیرند و بدانند فرزندانشان در نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی هرگز اجازه جولان به سوداگران مرگ را نخواهند داد.
۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1426351

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =