کشف نزدیک ۵ کیلوگرم هروئین در یک عملیات پلیسی

مهر نوشت: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران، از دستگیری یک قاچاقچی در عملیات مشترک با پلیس استان مرکزی و کشف ۴ کیلو و ۹۰۰ گرم هروئین خبر داد. 

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، عنوان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر قصد دارد مقادیری هروئین از استان‌های شرقی کشور تهیه و با استفاده از یک دستگاه اتوبوس مسافربری پس از گذشتن از استان مرکزی به شهر تهران منتقل کند. بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت.

وی گفت: در تکمیل رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که متهم پس از تهیه مواد مخدر سوار بر اتوبوس مسافربری در حال حرکت به شهر اراک است که نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت که پس از اخذ نیابت قضائی تیمی از مأموران این پلیس به استان مرکزی اعزام شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی، مراقبت‌های ویژه از محورهای مواصلاتی منتهی به این استان انجام تا اینکه اتوبوس مسافربری در پلیس راه قم-اراک مشاهده و به راننده اتوبوس دستور ایست و توقف اتوبوس را به منظور بازرسی ساک و محموله مسافران دادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با اشاره به اینکه از داخل کوله پشتی متهم ۴ کیلو و ۹۰۰ گرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در داخل لباس جاساز شده بود کشف شد، گفت: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس انتقال یافت و با تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1427004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =