افتتاح طرح های صنعت توزیع برق استان سمنان در هفته دولت

به مناسبت هفته دولت، ۷۳ طرح عمرانی برق رسانی در استان سمنان با اعتباری به مبلغ ۲۷۶ میلیارد و ۹۱۶ میلیون ریال افتتاح شدند.

به گزارش خبرآنلاین از سمنان : مدیرعامل شرکت توزیع برق استان باعنوان این خبر گفت: پروژه هایی که در هفتـه دولـت سـال جـاری به بهره برداری رسیدند، در قالب؛ توسعه و احداث شبکه و تاسیسات توزیع برق به منظور ظرفیت سازی برای مشترکان جدید، اصلاح و بهینه سازی خطوط برق رسانی و تجهیزات و یراق آلات شبکه در راستای افزایش قابلیت اطمینان شبکه و کاهش تلفات انرژی الکتریکی، روشنائی معابر و پروژه های روستـایی است.

 سیدمحمد موسوی زاده با عنوان این که طرح های مورد اشاره در کلیه شهرستان های استان در ایام هفته دولت افتتاح گردیدند بیان داشت: سمنان با هشت طرح برق رسانی، شـاهرود ۲۰ طـرح، دامغان ۹ طـرح، هفـت طـرح در گـرمسار، مهدیشهر با هفت طرح، ۱۰ طـرح ویـژه میـامی، سرخـه با شش طـرح و در آرادان نیز شش طـرح اجـرایی و به بهره برداری رسیدند.

گفتنی است: در آئین افتتاح همزمان پروژه های هفته دولت سال ۱۳۹۹ که با حضور ویدئوکنفرانسی استـاندار و معاونین استانداری سمنان برگزار شد، کلیه طرح های عمرانی برق رسانی حوزه صنعت توزیع برق استان نیز افتتاح شدند.

کد خبر 1427263

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =