پایش سلامت‌روان تمام دانشجویان در سال تحصیلی جدید

مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم اعلام کرد: سلامت‌روان برای تمام دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌ها در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ پایش می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از مرکز مشاوره دانشگاه تهران، نشست رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک کشور، به میزبانی مرکز مشاوره دانشگاه تهران برگزار شد.

این نشست با حضور دکتر منصوره السادات صادقی، مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک کشور، به‌صورت مجازی برگزار شد.

اجرای کارنامه سلامت‌روان برای کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌ها در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۴۰۰ (چک آپ سلامت‌روان) و همچنین برگزاری آزمون و مصاحبه تخصصی تعیین صلاحیت حرفه‌ای مشاوران و درمانگران مراکز مشاوره دانشگاه‌ها از جمله موضوعات مطرح در این نشست بود.

در این نشست مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، در خصوص ضرورت پایش سلامت‌روان کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌ها علاوه بر دانشجویان ورودی جدید و همچنین ضرورت ارتقا سطح علمی و مهارتی مشاوران و روان‌شناسان مراکز مشاوره دانشگاه‌های کشور نکاتی را بیان کرد و اعضای حاضر در جلسه نیز نقطه‌نظرات و پیشنهادات خود جهت ارتقا سطح فعالیت‌های مراکز مشاوره را ارائه کردند.

47231
کد خبر 1427308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =