در اوج کرونا به ایتالیا رفتند ولی به ملاقات سرژیک نیامدند!

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: در تمام زمانی که سرژیک بیمارستان بود، حتی یک نفر از باشگاه استقلال بالای سر او یا نزد خانواده‌اش نرفت و جویای احوالش نشد، اما به محض آن‌که فوت کرد، برایش بیانیه دادند.

روزنامه خبر ورزشی نوشت: وقتی با فرد ملکیان تماس گرفتیم تا پیرامون درگذشت سرژیک تیموریان دقایقی را با او صحبت کنیم، ناراحتی در صدایش به وضوح قابل احساس بود. بازیکنی که سالیان متمادی در آرارات و استقلال با سرژیک همبازی بود و طرفین پس از دور شدن از فوتبال نیز همچنان رفیق هم باقی مانده بودند. فرد در این رابطه به خبرورزشی گفت: واقعاً شوکه هستم. شاید اگر همان روزی که سرژیک تصادف کرده بود، خبر فوتش را به من می‌دادند تا این اندازه شوک نمی‌شدم، چون تصادف بسیار سختی بود ولی طی روزهای گذشته اخبار خوبی از روند بهبودی‌اش به گوش می‌رسید ولی متأسفانه ناگهان همه‌چیز عوض شد و سرژیک عزیز از جمع ما رفت.

ملکیان در رابطه با بیانیه تسلیت باشگاه استقلال نیز تصریح کرد: در تمام زمانی که سرژیک بیمارستان بود، حتی یک نفر از باشگاه استقلال بالای سر او یا نزد خانواده‌اش نرفت و جویای احوالش نشد، اما به محض آن‌که فوت کرد، برایش بیانیه دادند و مدعی شدند آماده هر گونه کمک در برگزاری مراسم هستند. به نظرم چنین بیانیه‌ای توهین‌آمیز است. آن زمان که سرژیک زنده بود، همین باشگاه استقلال یک بار سراغش را نگرفت، حتی یک بار نگفتند این بازیکن با استقلال قهرمان کشور و نایب‌قهرمان آسیا شده، بنابراین قبل از یک مسابقه او را به کنار زمین بیاوریم و مورد تجلیل قرار بدهیم. حداقل برای عکس گرفتن هم که شده خودشان را به بیمارستان نرساندند ولی حالا برایش بیانیه می‌دهند. آقایان در اوج کرونا به ایتالیا رفتند ولی برای ملاقات سرژیک به بیمارستان نیامدند! دلیلش این بود که مسافرت ایتالیا برایشان منفعت و اعتبار داشت ولی ملاقات با سرژیک تیموریان و جویای احوال او شدن، سودی برایشان نداشت.

خبر عجیب از ایتالیا: استقلال از استراماچونی به دونادونی رسید!

43503

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1427413

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =