۰ نفر
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
«علوم عصر حجری» به بازار آمد

مجموعه چهارجلدی کتاب‌های «علوم عصر حجری» نوشته فلیسیا لاو و جری بایلی با ترجمه علی خاکبازان منتشر شد و به بازار کتاب آمد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «انرژی و حرکت»، «ساختمان‌ها و سازه‌ها»، «ماشین‌های ساده» و «مواد» عنوان‌ کتاب‌های مجموعه چهارجلدی «علوم عصر حجری» است.

در معرفی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از مجموعه «علوم عصر حجری» آمده است: این مجموعه در قالب مستند-داستانی نوشته شده؛ به این معنا که شخصیت اصلی هر کدام از کتاب‌های «علوم عصر حجری»، نابغه‌ای به اسم «لئو» است که همه چیز را می‌داند و مدام در حال یاد گرفتن و تجربه اندوختن است و هر چه را یاد می‌گیرد به گربه دست‌آموز خود «پالاس» آموزش می‌دهد.

لئو در این کتاب‌ها با به کار گرفتن علوم عصر حجری و طرح‌هایی مبتکرانه، نکته‌هایی را درباره‌ مواد، انرژی و حرکت، ماشین‌های ساده و ساختمان‌ها و سازه‌ها به گربه‌اش می‌آموزد.

تصویرگری مجموعه چهارجلدی «علوم عصر حجری» را مایک فیلیپس و ترجمه ‌آن را علی خاکبازان بر عهده داشته‌اند.

بر همین اساس هر یک از کتاب‌های ۳۶ صفحه‌ای این مجموعه، واژه‌نامه‌ای دارد که بچه‌ها را با کلمات و واژه‌های تازه و سختی که در کتاب به آن اشاره شده، آشنا می‌کند.

مجموعه «علوم عصر حجری» که مناسب مخاطبان ۱۲+ (نونگاه) است، سه بار هم‌زمان به چاپ رسیده و شمارگان آن ۷۵۰۰ نسخه شده است.

هر یک از این کتاب‌ها با قیمت ۱۳هزار تومان در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی هنری در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1427684

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =