مشاور رییس جمهور از پروژه پالایشگاه شرکت پارس بهین پالایش نفت قشم بازدید کرد

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور به اتفاق رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پروژه پالایشگاه نفت خام فوق سنگین برای تولید قیرشرکت پارس بهین پالایش نفت قشم بازدید و با دست اندرکاران این پروژه گفت و گو کرد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم دکتر مرتضی بانک وهیات همراه  روز چهارشنبه با حضور در محل این پروژه اشتغال بیش از یک هزار و ۱۰۰نفر را در این پروژه دلیلی بر اشتغالزا بودن پروژه های نفتی دانست و گفت: با آغاز بهره برداری از این پروژه نیز افزون بر ۲۵۰نفر به صورت ثابت در این پروژه مشغول کار می شوند که بطورمحسوس در افزایش نرخ اشتغال در جزیره قشم تاثیرگذار خواهد بود.
وی با تقدیر از مدیریان و کارکنان این پروژه که تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، سرمایه گذاری ۱۳۳ میلیون یورویی بخش خصوصی را در این پروژه مایه مباهات خواند و از همکاری تنگاتنگ بخش خصوصی با دولت هم تقدیر کرد.  
گفتنی است پروژه پالایشگاه نفت خام فوق سنگین برای تولید قیرشرکت پارس بهین پالایش نفت قشم با ظرفیت تولید روزانه ۳۵هزار بشکه قیر توسط شرکت پارس بهین پالایش نفت قشم از سال ۱۳۹۲شروع شده است.
دکتر مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور و هیات همراه  صبح چهارشنبه برای شرکت در آیین های بهره برداری، کلنگ زنی و بازدید از پروژه های نفتی، عمرانی و تولیدی وارد جزیره قشم  شد و از سوی حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مورد استقبال قرار گرفت.

48

کد خبر 1428216

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =