گای ریچی و جیسون استاتهام را در یک فیلم جاسوسی ببینید

مهر نوشت: جیسون استاتهام و گای ریچی برای یک فیلم جاسوسی دوباره همکار می‌شوند.

جیسون استاتهام و گای ریچی کارگردان قصد دارند برای فیلم تریلر جاسوسی «پنج چشم» محصول میرامکس دوباره همکاری کنند.

استاتهام نقش یک مامور را بازی می‌کند که یک اتحاد اطلاعاتی جهانی به نام «پنج چشم» او را استخدام می‌کند تا یک سلاح جدید مرگبار که می‌تواند نظم جهان را به هم بزند را ردیابی کند و جلوی فروش آن را بگیرد. او بر خلاف میل خود با یک متخصص تکنولوژی سی‌آی‌ای همراه می‌شود و به ماموریتی جهانی می‌رود.

قرار است فیلمبرداری اولیه پروژه از اکتبر(۱۰ مهر) در اروپا آغاز شود.

ریچی و استاتهام پیش از این در فیلم‌های اکشن بریتانیایی «کامیون پول»، «قفل، انبار و دو بشکه باروت» و «قاپ‌زنی» همکاری کرده بودند. ریچی «پنج چشم» را بر پایه فیلمنامه‌ای که توسط آیوان اتکینسون و مارن دیویز نوشته شده و خودش آن را بازنویسی کرده، کارگردانی و تهیه می‌کند.

مراحل فروش فیلم به خریداران خارجی در فستیوال فیلم تورنتو انجام می‌شود که از روز دهم سپتامبر کار خود را شروع می‌کند. شرکت اس‌تی‌اکس‌فیلمز مسئولیت توزیع فیلم را در آمریکا، بریتانیا و ایرلند بر عهده خواهد داشت. این شرکت توزیع‌کننده «جنتلمن» ریچی هم بود که ۱۱۵ میلیون دلار در باکس‌آفیس جهانی فروخت.

استاتهام در جدیدترین پروژه‌های خود در فیلم اکشن سال ۲۰۱۸ و کنار دواین جانسون در اسپین‌آف «سریع و خشمگین» با عنوان «هابز و شاو» ظاهر شد که در باکس آفیس جهانی ۷۵۰ میلیون دلار فروخت.

۲۵۸۲۴۵
کد خبر 1428734

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =