سلطانی‌فر: در پرونده ویلموتس هیچ‌چیز قطعی نشده است

وزیر ورزش و جوانان گفت: در پرونده ویلموتس یک حکم اولیه صادر شده و این حکم اولیه نیز ناعادلانه بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان بعد از فینال جام حذفی گفت: «یک کار خیلی‌خوب دسته جمعی انجام شد که ما توانستیم هم لیگ و هم جام حذفی را تمام کنیم. به دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات و همچنین مدیران باشگاه‌ها، بازیکنان و داوران خسته‌ نباشید می‌گویم. امیدوار هستیم در بازی‌هایی که در پیش داریم یعنی باقی‌مانده مسابقات گروهی لیگ قهرمانان آسیا، چهار باشگاه‌مان نتایج خوبی بگیرند و به مراحل بالا صعود کنند.»

وزیر ورزش و جوانان درباره پرونده ویلموتس گفت: «ما در این پرونده در وسط راه هستیم؛ دوستان این موضوع را بدانند که هنوز هیچ‌چیز قطعی نشده است. یک حکم اولیه صادر شده و این حکم اولیه نیز ناعادلانه بوده است. ما در جلسات مختلفی که در طول یکی‌-دو هفته گذشته شاهد برگزاری‌اش بودیم و در یکی از آن خود من حضور داشتم، با مجموعه حقوقی دولت، شامل معاون رئیس جهمور، دفتر خدمات حقوق بین‌الملل ریاست جمهوری، معاون حقوقی وزارت خارجه و یک‌سری کارشناس حقوقی دیگر جلساتی داشتیم. تقریباً همه وکلای خبره و مسلط ما معتقد بودند، باتوجه به محتوای قرارداد حکم ناعادلانه‌ است و به احتمال زیاد با این ظرفیت حقوقی خیلی‌خوبی که الان بسیج شده است و از فدراسیون فوتبال حمایت کند، ان شاء الله در CAS حکم را بشکنیم و اگر در آنجا نیز مشکلی پیش آمد، می‌توانیم پرونده را به دادگاه عالی سوییس ببریم.»

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: «در CAS به جای یک قاضی، سه قاضی هستند و بحث دفاع حضوری را داریم. هر موقع مراحل مختلف این موضوع در CAS و دادگاه عالی سوییس طی شد، ان شاء الله که حکم می‌شکند، مراجع مختلف هستند که برخورد می‌کنند.»

۲۵۵ ۲۵۲

کد خبر 1428814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =