اسکوچیچ: این وضعیت تیم ملی غیرقابل‌تحمل است

ایسنا نوشت: سرمربی تیم ملی ایران گفت: بازی نداشتن تیم ملی غیر قابل تحمل شده است. باید فکری به حال این موضوع شود.

دراگان اسکوچیچ در حاشیه کلاس دانش‌افزایی مربیان خراسانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خیلی خوشحالم که در این کنفرانس برای مربیان خراسانی کلاس آموزشی برگزار می‌کنم و از این کار انرژی زیادی دریافت خواهم‌کرد. در این جا برای مربی‌گری صحبت کردم، چرا که آموزش مربی‌گری پایان ندارد و همیشه باید خود را به‌روز کنیم. هدفم از حضور در مشهد تماشای دیدار فینال جام حذفی است، چرا که جزو وظایفم است که بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی را از نزدیک تماشا کنم. 

وی افزود: کرونا باعث عدم برگزاری خیلی از بازی‌ها و افت سطح لیگ برتر شده است، اما تلاش کردیم تمام بازی‌ها را تحلیل کنیم تا کیفیت تیم ملی را ارتقا دهیم. مشکلات تیم ملی را شناسایی کرده و در صدد برطرف کردن آن‌ها هستیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص برنامه‌ها و اردوهای آتی تیم ملی گفت: بازی نداشتن تیم ملی غیر قابل تحمل شده است. باید فکری به حال این موضوع شود. در وهله نخست باید فلسفه بازی خودم را برای بازیکنان شرح داده و انرژی خودم را به آنان منتقل کنم.

اسکوچیچ در خصوص زمان برگزاری اردوهای آتی تیم ملی یادآور شد: شرایط خاص کرونایی باعث شده که درباره تاریخ برگزاری اردوها مطمئن نباشیم، اما در آینده‌ای نزدیک این اتفاق رقم خواهد خورد. اگر کرونا اجازه دهد، بازی نخست تیم ملی در ماه اکتبر برگزار خواهد شد. تمرکز خواهیم کرد تا ببینیم کدام بازیکنان عملکرد خود را ارتقا خواهند داد و شرایط چطور پیش خواهد رفت. قطعا شرایط را بهتر خواهیم کرد.

وی در خصوص صعود تیم ملی به مرحله بعد انتخابی جام جهانی خاطرنشان کرد: این جا نیامده‌ام که وقتم را تلف کنم.

بیشتر بخوانید: دو حریف دوستانه برای تیم ملی قطعی شد

254 251

کد خبر 1428577

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =