عبدالله بن زاید: دوست دارم درباره این صلح به همه اطمینان دهم!

ایسنا نوشت: وزیر خارجه امارات تاکید کرد، ابوظبی گزینه صلح با اسرائیل را استراتژیک و برای منطقه ضروری می‌داند و این گزینه هرگز به زیان حمایت از مساله فلسطین نخواهد بود.

به گزارش شبکه خبری روسیا الیوم، عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر خارجه امارات در نشستی که نمایندگان اقلیت فلسطینی در امارات به صورت ویدیو کنفرانس ترتیب داده بودند، گفت: امروز امارات تصمیم حاکمیتی خود را برای صلح و آینده می‌گیرد، به شما اطمینان می‌دهم که در کشور دوم خود میان خانواده‌تان هستید و این ارتباط پایدار و پابرجا است و هرگز تغییر نخواهد کرد.

 

وزیر خارجه امارات با تاکید بر اینکه "موضعگیری امارات در حمایت از موضعگیری کشورهای عربی برای تشکیل کشور مستقل فلسطین با پایتختی قدس شرقی ثابت است"، اظهار کرد: در همان مسیر تاریخی حمایتی که امارات در آن قدم گذاشته و برگرفته از باوری ریشه‌دار بوده و هیچ مساله‌ای آن را تغییر نمی‌دهد، به حمایت خود از مساله فلسطین ادامه خواهیم داد.

عبدالله بن زاید افزود: دوست دارم به همه اطمینان دهم که کشور امارات معتقد است گزینه صلح برای منطقه استراتژیک و ضروری است و این گزینه هرگز به زیان حمایت تاریخی ما از مساله فلسطین و حقوق برادران فلسطینی‌مان نخواهد بود.

او ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه در مرحله آتی حمایت مثبت از اقلیت فلسطینی و فرزندان آنها ادامه یابد، تاکید کرد: کشور امارات همانگونه که پیش از این همواره آغوش امنی برای فلسطینی‌ها و خانواده‌هایشان بوده، در آینده هم خواهد بود.

310 310

کد خبر 1429064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
    0 0
    تو خودت هم مطمئن نیستی و سنگی در تاریکی پرتاب کرده ای که به فضل خدا سر خودت را می شکند.