صدور مجوز «اسکورت» برای پسر ابراهیم حاتمی‌کیا

شورای صدور پروانه ساخت سازمان سینمایی در جلسه اخیر با ساخت ۸ فیلمنامه موافقت کرد که یکی از آن‌ها «اسکورت‌» به کارگردانی یوسف حاتمی‌کیا است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم‌نامه‌های «تفریق» به تهیه‌کنندگی مجید مطلبی، کارگردانی و نویسندگی مانی حقیقی، «افسانه اسی» به تهیه‌کنندگی علیرضا رئیسیان، کارگردانی امین قوامی و نویسندگی مشترک امین روئینی و محمد کریم‌پور، «فرار مغزها» به تهیه‌کنندگی سپهر سیفی، کارگردانی امیرحسین ترابی و نویسندگی مشترک امیرحسین ترابی و هما بذرافشان، «برزنگی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین قاسمی‌جامی و نویسندگی عباس چگینی، «می‌خواهم سالم زندگی کنم» به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی فریدون جیرانی، «پسری با ابروهای ضخیم» به تهیه‌کنندگی محمد ابوالحسنی، کارگردانی و نویسندگی بهرام عظیمی و «مستوفی» به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی سیاوش اسعدی موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.

«اسکورت» به تهیه‌کنندگی آزیتا موگویی، کارگردانی و نویسندگی یوسف حاتمی‌کیا دیگر فیلمنامه‌ای است که مجوز گرفت. یوسف حاتمی‌کیا فرزند ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان سرشناس سینمای ایران چندی پیش مجوز کارگردانی گرفته بود. 

اینجا بیشتر بخوانید: پسرِ ابراهیمِ حاتمی‌کیا، کارگردان شد

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1429409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =