دروغ‌گویی عجیب برخی از بازیگران هالیوود برای گرفتن نقش

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: برخی بازیگران هالیوود برای رسیدن به یک نقش در پروژه مورد علاقه خود در مورد کارنامه و توانایی‌های خود دروغ گفته‌اند.

گاهی بازیگران معروف هالیوود برای رسیدن به نقشی در یک فیلم که مورد علاقه آنهاست، به کارگردان پروژه دروغ گفته اند تا بتوانند به این نقش‌های مهم برسند. برای مثل ربل ویلسون برای مدت زیادی سن واقعی خود را پنهان می‌کرد.

اما گاهی برخی بازیگران از این هم فراتر می‌روند و راجع به توانایی خود مثل توانمند بودن در نواختن وسایل موسیقی دروغ گفته‌اند، گاهی هم ادعای مسلط بودن در سوارکاری. بسیاری از کارگردان‌ها با راه حل‌های خلاقه خود توانستند این مسائل را رفع کنند. در اینجا به چند بازیگر اشاره می‌کنیم که برای رسیدن به نقش در فیلم‌ها دروغ گفته‌اند.

بازیگرانی که برای بازی در یک فیلم دروغ گفتند
بن هاردی


بن هاردی برای رسیدن به نقش راجر تایلر در فیلم سینمایی «حماسه کولی» دروغ گفت. برایان سینگر، کارگردان فیلم دنبال شخصی بود که بتواند به خوبی طبل بزند، به همین خاطر هاردی در رزومه خود مدعی شده بود که می‌تواند طبل بنوازد. این بازیگر بعد از ساعت‌های طولانی تمرین روزانه توانست نواختن طبل را بیاموزد و نقشش را به خوبی بازی کند.

بازیگرانی که برای بازی در یک فیلم دروغ گفتند
کریس همسورث


همسورث در نقش ابرقهرمانی «ثور» بسیار موفق بوده است، شاید دروغ گفتن او برای رسیدن به یک نقش کمی عجیب به نظر برسد. او در مورد میزان قد خود دروغ گفته بود و برای نقش‌های خاصی اعلام کرده بود که کوتاه‌تر است.

بازیگرانی که برای بازی در یک فیلم دروغ گفتند
ادی ردمین


این بازیگر برنده اسکار هم وقتی برای حضور در فیلم سینمایی «الیزابت: عصر طلایی» تست بازیگری داد در مورد توانایی خود در سوارکاری دروغ گفت. زمانی که نوبت به فیلمبرداری رسید، عوامل متوجه شدند که او در این باره دروغ گفته و به همین خاطر برای بسیاری از صحنه‌ها مجبور شدند یک بدل‌کار به خدمت بگیرند. ردمین در یک فیلم تاریخی دیگر به نام «دختر دیگر بولین» هم دروغ گفت که البته برای یادگرفتن سوارکاری دو ماه وقت تمرین داشت.

بازیگرانی که برای بازی در یک فیلم دروغ گفتند
ساندرا بولاک


یکی از اولین پیشنهادهای بازی که به ساندرا بولاک شد، بازی در فیلم سینمایی «عاشقانه شماره ۹» بود. او تمایلی نداشت که این نقش سرنوشت ساز را از دست بدهد به همین خاطر به گفته خودش، سنش را بالاتر از چیزی که بوده اعلام کرد تا بتواند در این نقش بازی کند.

بازیگرانی که برای بازی در یک فیلم دروغ گفتند
لارنس فیشبورن


شاید این مورد دروغ به نظر نیاید، اما یاد آورشدن آن شاید جذاب باشد. فیشبورن برای بازی در فیلم سینمایی «اینک آخر الزمان» به کارگردانی فرانسیس کاپولا در مورد سنش دروغ گفت. شخصیتی که قرار بود بازی کند باید ۱۷ ساله بود، اما لارنس فیشبورن ۱۵ ساله بود. با این حال تولید فیلم بسیار طول کشید و تا پایان فیلمبرداری و اکران فیلم در سینما فیشبورن به سن مورد نظر رسیده بود.

بازیگرانی که برای بازی در یک فیلم دروغ گفتند
جورج لازنبی

در بین بازیگرانی که نقش جیمزباند را بازی کرده‌اند، نام لازنبی کمتر از همه به گوش رسیده است. او تنها در یک فیلم این نقش را بازی کرد و دوباره نقش جیمزباند به شان کانری بازگردانده شد. لازنبی تجربه بازی در هیچ زمینه‌ای نداشت و برای گرفتن این نقش دروغ‌های متفاوتی گفته بود.

بازیگرانی که برای بازی در یک فیلم دروغ گفتند
نیکلاس کیج


یک حقیقت مشخص است که نیکلاس کیج، اولین حضورش را در فیلم «اوقات خوش در ریجموند های» تجربه کرد. او قرار بود نقش اصلی فیلم را بازی کند که تهیه کننده فیلم متوجه شد او ۱۷ سال سن دارد و با چیزی که در تست بازیگری گفته بود، متفاوت است. او این نقش را از دست داد و در نهایت یک نقش مکمل به او رسید.

بازیگرانی که برای بازی در یک فیلم دروغ گفتند
آن هاتوی

آنگ لی برای فیلم سینمایی «کوهستان بروکبک» دنبال بازیگر زنی بود که بتواند سوارکاری کند و با این موضوع آشنا باشد. هاتوی در تست بازیگری خود به دروغ اعلام می‌کند که این کار را بلد است. به همین خاطر او مجبور می‌شود دو ماه کلاس‌های سوارکاری را پشت سر بگذارد. در نهایت این فیلم که چندین جایزه اسکار برد، در سال ۲۰۰۵ اکران شد.

 ۵۷۲۴۵

کد خبر 1429624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =