۰ نفر
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹

رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش از دستگیری ۲ سارق تجهیزات راهداری تهران هنگام ارتکاب سرقت علائم راهنمایی و رانندگی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا علیزاده از دستگیری ۲ سارق تجهیزات راهداری تهران هنگام ارتکاب سرقت علائم راهنمایی و رانندگی خبر داد.

رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش ادامه داد: ساعت هفت و نیم صبح شانزدهم شهریور ماه ماموران گشت انتظامی کلانتری حین گشت زنی در حوالی سه راهی جاده تلو به یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ که در کنار جاده متوقف شده بود و سرنشین خودرو پیاده و راننده خودرو آماده برای حرکت بود، برخورد کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سرنشین خودرو در حال کندن تابلوهای راهداری کنار جاده بود، افزود: بلافاصله گشت انتظامی کلانتری برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و دستور توقف خودرو را اعلام کردند.

وی تصریح کرد: سرنشین خودرو به محض دیدن گشت انتظامی کلانتری سوار بر خودرو شده و از محل گریختند، گفت: متهمان بدون توجه به فرمان‌های پلیسی به سرعت خودرو افزوده و وارد جاده تلو شدند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه سارقان با حرکات مخاطره آمیز و رانندگی با سرعت بالا امنیت جاده را بر هم زده بودند، عنوان کرد: برای جلوگیری از ورود خسارت مالی و یا جانی ماموران چند تیر هوائی شلیک کردند، ولی سارقان همچنان به فرار خود با حرکات مخاطره آمیز ادامه می‌دادند.

رئیس کلانتری تجریش افزود: سارقان حاضر به توقف خودرو نبودند که بناچار ماموران لاستیک‌های خودرو متهمان را هدف شلیک گلوله قرار دادند و در نهایت با پنچر شدن چرخ عقب سمت شاگرد، خودرومتهمان متوقف شد.

وی با اشاره به اینکه راننده و سرنشین خودرو در عملیات پلیسی دستگیر شدند، ابراز داشت: در بازرسی از داخل خودرو، تعدادی امولال سرقتی و تجهیزات دفاعی و ابراز مورد نیاز برای سرقت کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: هر دو متهم که در ابتدا سعی می‌کردند با تمرد و مقاومت از دستورهای پلیسی مانع انجام تحقیقات پلیسی شوند، گفت: با انتقال متهمان به کلانتری هر دو متهم به جرم ارتکابی اعتراف و هر دو متهم برای اخذ دستورهای قضائی روانه دادسرا شدند.

رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش در ادامه اظهار کرد: کشف جزئیات پرونده و تحقیقات تکمیلی از متهمان ادامه دارد.

47231
کد خبر 1429847

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =