سخنگوی سپاه: توجهی به جریان‌سازی رسانه‌ای دشمن  نداریم

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سردار رمضان شریف گفت: در همه مناسبت‌ها و در آستانه مراسم مختلف در کشورمان، دشمن جریان رسانه‌ای را برپا می‌کند تا ما را در دام عملیاتی خود گرفتار کند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در نشست کشوری هم‌اندیشی و تشریک مساعی در سیاست‌گذاری مناسبت‌های نیمه دوم سال جاری اظهار کرد: برای هر کدام از مناسبت ها مخصوصا سالگرد شهادت سردار سلیمانی ستاد ویژه ای پیش بینی شده است و قرار است به زودی جلسهای با مسئولین فرهنگی کشور برگزار شود. با شکوه برگزار کردن مراسم حاج قاسم هم برای ما خیلی مهم است هم برای دشمن پیام مهمی دارد و سنگ بنایش باید درست گذاشته شود.

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: در همه این مناسبت‌ها و در آستانه مراسم مختلف در کشورمان، دشمن جریان رسانه‌ای را برپا می‌کند تا در دام عملیاتی خود ما را گرفتار کند و این نشان می‌دهد دشمن به صورت حرفه‌ای وارد عمل می‌شود و ما آن طور که باید به این موضوعات توجه نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: شب سوم خرداد که سالگرد پیروزی ما در خرمشهر است مشکل آب غیزانیه را مطرح کردند. یک مرتبه که این مشکل ایجاد نشده بود، اما به یکباره طرحش کردند. در شبکه های اجتماعی نزدیک ۳۰ شخصیت در مورد این موضوع اظهار نظر کردند. پریروز قرارگاه خاتم طی ۲۵ روز این مشکل را حل کردند، جز صدا و سیما کسی درباره رفع این مشکل حرفی نزد.

وی با بیان اینکه اقدامات محتوایی ما در سال جاری بیشتر خواهد بود، افزود: ما نباید اجازه دوقطبی شدن درباره برگزاری برنامه‌های مختلف را بدهیم. شاید از بستر این مراسم‌ها بتوانیم ثابت کنیم که همه گروه‌ها هدف مشترکی دنبال می‌کنیم.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1430667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =