رییس هیات تنیس منطقه آزاد قشم منصوب شد

با پیشنهاد رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و موافقت فدراسیون تنیس، تورج امانی به عنوان رییس هیات تنیس منطقه آزاد قشم منصوب شد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، حکم انتصاب تورج امانی به سمت رییس هیات تنیس منطقه آزاد قشم  توسط حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اهدا شد.
داود عزیزی، رییس فدراسیون تنیس در این حکم خطاب  به تورج امانی آورده است: پیرو نامه شماره ۲۰۹۳/۱۰۰/۹۸ مورخ ۲۶/۱۱/۱۳۹۸ به پیشنهاد جناب آقای مهندس حمیدرضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به موجب این ابلاغ به سمت رییس هیات تنیس منطقه آزاد قشم منصوب می شوید.
 در بخش دیگری از این حکم آمده است: امید است با اتکاء به عنایت خداوند متعال و با بهره گیری از امکانات بالقوه و منحصر به فرد آن منطقه و با هدفگذاری متخصصین و دست اندر کاران این رشته ورزشی، نسبت به گسترش ورزش تنیس در ابعاد همگانی، قهرمانی و توسعه اماکن ورزشی این ورزش اهتمام لازم را داشته باشید.
گفتنی است، حکم رییس هیات تنیس توسط حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد قشم در جلسه ای با حضور جلیل حقگویان مدیر ورزش و جوانان این سازمان تقدیم گردید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1430871

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =