علم الهدی: نفوذ ایران در عراق و سوریه به جایی رسیده است که با هیچ چیزی قابل براندازی نیست

حجت الاسلام والمسلمین علم الهدی در خطبه‌های مجازی خود گفت: نفوذ ایران در عراق و سوریه به جایی رسیده است که با هیچ چیزی قابل براندازی نیست.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام والمسلمین سید احمد علم الهدی، وی در خطبه مجازی نماز جمعه مشهد اظهار داشت: توسعه موج مقاومت در دنیا دشمنان را عصبانی و مستاصل کرده و از روی استیصال به اهانت به مقدسات و پیامبر اسلام (ص) روی آورده‌اند. دشمنان نیز می‌خواهند غیض و غضب خود را با اهانت درمان کنند و بدتر از جسارت کردن و فحش دادن، توجیه این جسارت به وسیله عوامل سیاسی فرانسه و برخی کشورهای اروپایی است.

در همین رابطه بخوانید؛

موشک هایی که آرامش اسرائیل را برهم زده است /پس لرزه اظهارات جنجالی امانوئل مکرون در تریبون نماز جمعه /دانش آموزان گرفتار خطرات فضای مجازی نشوند

وی ادامه داد: نشریه شارلی ابدو توهین کرده و رییس جمهوری فرانسه این توهین را توجیه می‌کند، توجیه او بدتر از توهین کردن است.

امام جمعه مشهد گفت: آنان اهانت به مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد انسان را آزادی بیان می‌نامند اما تبیین جریان دروغ، ساختگی و افسانه‌ای هولوکاست را آزادی بیان نمی‌دانند و اگر یک مورخ و محقق در این زمینه تحقیق کند او را به خاطر بیان و تحقیق به اعدام محکوم می‌کنند.

وی با بیان اینکه مظلومیت پیامبر اسلام (ص) و جسارت و اهانت به آن حضرت به یک زمان خاص در صدر اسلام خلاصه نمی‌شود افزود: مظلومیت پیغمبر (ص) در طول تاریخ تا امروز وجود داشته و تا روزی که شیطان و جریان شیطانی وجود دارد، اهانت به آن حضرت ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین علم‌الهدی ادامه داد: امروز سه مسئله دشمنان ما را عصبانی کرده است. نخستین موضوع گرایش مردم دنیا به اسلام است، امروز در همه نقاط دنیا، دسته دسته مردم به اسلام می‌گروند و این امر دشمن ما را عصبانی می‌کند.

وی گفت: مسئله دوم، نفوذ مقتدرانه نظام اسلامی مدافع و وابسته به پیغمبر خدا (ص) در این منطقه است که طی ۴۰ سال مقتدرانه توسعه پیدا کرده و این نفوذ روز به‌ روز بیشتر می‌شود و به‌ جایی می‌رسد که با هیچ توطئه و شیطنتی نمی‌توانند این نفوذ را کم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی افزود: نفوذ ایران در عراق و سوریه به جایی رسیده است که با هیچ چیزی قابل براندازی نیست، هر توطئه‌ای اجرا کنند به ضررشان است، دشمنان می‌خواهند نفوذ ایران و جریان مقاومت را در لبنان براندازند، دست به توطئه انفجار عظیم می‌زنند و این همه ویرانی به وجود می‌آورند، به خیال خودشان می‌خواهند با نفوذ ما مقابله کنند و جریان مقاومت را براندازند اما به ضررشان تمام شده و روز به روز قدرت مقاومت بیشتر شده است و این امر آنها را عصبانی کرده است.

وی گفت: سومین چیزی که امروز دنیای غرب، اروپا و آمریکا را عصبانی کرده است، توسعه موج مقاومت است. مقاومت دیگر امروز منحصر به ایران، عراق، سوریه و لبنان نیست، مقاومت از دل یمن نیز سر می‌کشد آن هم در یک جریان مقتدرانه و ایثارگرانه‌ای که همه چیزشان را می‌دهند و در خط براندازی مزدوران آمریکا و استکبار، مردانه ایستاده‌اند و از روز اول قوی‌تر و مقتدرتر هستند.


216219

کد خبر 1431445

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =