خانه مطبوعات برای ساماندهی فضای مجازی برنامه ارائه کند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد با اشاره به رشد روزافزون فضای مجازی در بین مردم و اثرگذاری آن در جامعه گفت: خانه مطبوعات و رسانه ها می تواند به نهاد صنفی دارای مجوز فعالیت به این حوزه ورود و نسبت به ساماندهی این صفحات و شناسنامه دار کردن آن ها اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ محمدرضا حدادزاده در بازدید از خانه مطبوعات و رسانه های استان با اشاره به نقش رسانه ها در رشد و بالندگی هر جامعه اظهار کرد: رسانه ها باید به دنبال دمیدن روحیه امید و تحرک در جامعه باشند.
وی از مطالبه گری در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه مسائل اجتماعی و فرهنگی به عنوان مهمترین شاخصه یک رسانه پویا و فعال یاد کرد و افزود: رسانه ها می توانند با مطالبه گیری خود در نگاه ها و تصمیمات مدیران در سطح استان و کشور موثر باشند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد تاکید کرد: نیاز امروز کشور ایجاد فضای نقد سازنده در رسانه ها است چرا که نقد مثبت می تواند بر طرف کننده چالش ها باشد.
حدادزاده تصریح کرد: همدلی و هم سویی خبرنگاران و رسانه های استان می تواند در حوزه های مختلف برای استان منافع بسیاری را به همراه داشته باشد و زمینه توسعه استان را در زمینه های مختلف به ویژه در زمینه جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال فراهم کند.
وی با بیان اینکه فعالیت رسانه ها باید توسط نهادهای صنفی آن ها انجام شود خاطرنشان کرد: البته این مدیریت نباید از سوی دستگاه های حاکمیتی باشد بلکه باید از داخل خود مجموعه و در قالب مجموعه های صنفی انجام گیرد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت: وجود تشکل های صنفی قوی در حوزه مطبوعات می تواند برکات بسیاری را برای فعالین این حوزه و همچنین جامعه به همراه داشته باشد.
وی به رشد روزافزون فضای مجازی در بین مردم و اثرگذاری آن در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت:  خانه مطبوعات می تواند به عنوان نهاد صنفی دارای مجوز فعالیت به این حوزه ورود و نسبت به ساماندهی این صفحات و شناسنامه دار کردن آن ها اقدام کند.\

46

کد خبر 1432012

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =