افزایش ساعات فعالیت و کاهش زمان انتظار مسافر در ایستگاه های فاز سوم خط یک متروی تبریز

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز از افزایش ساعات خدمات رسلانی و کاهش زمان انتظار مسافر در ایستگاه های فاز سوم خط یک مترو تبریز خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، بهرام فرهخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه گفت : با تلاش همکاران مجموعه بهره برداری، توانستیم با انجام سناریوهای مختلف در فاز سوم خط یک متروی تبریز (حدفاصل ایستگاه میدان کهن تا ایستگاه نور واقع در شهرک نور لاله) زمان انتظار مسافر در هر ایستگاه را از ۴۰ دقیقه به ۱۳ دقیقه کاهش دهیم.
فرهخت افزود: در فاز اول و دوم (حد فاصل ایستگاه میدان ائل گلی تا ایستگاه میدان کهن) نیز حداکثر (هدوی) زمان انتظار مسافر در ایستگاه به ۱۳ دقیقه کاهش یافت. این در حالی است که پیش از این، حداکثر زمان انتظار مسافر در ایستگاه ۱۷ دقیقه بود.
وی تاکید کرد : ساعات خدمات رسانی در فاز سوم خط یک با انجام تست های مربوط به ورود قطار به فاز سوم و سنجش میزان هدوی (حداکثر زمان انتظار مسافر در ایستگاه) همزمان با هفته دولت موفقیت آمیزبوده که زمان خدمات رسانی در فاز سوم با ۲/۳۰ ساعت افزایش، از ساعت ۰۹/۰۰ صبح الی ۱۴/۳۰ ظهر است.

48

کد خبر 1432093

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =