شروع عملیات اجرایی طرح ملی مسکن در کهگیلویه وبویراحمد از اول مهر / جزئیات مربوط به تکمیل وجه

به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد، مهدی روان گفت : کلیه متقاضیان طرح اقدامی ملی مسکن در استان که تا کنون سهم آورده خود به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال را واریز نکرده اند، می توانند حداکثر تا تاریخ ۳۰/۶/۹۹ نسبت به تکمیل

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین کهگیلویه و بویراحمد؛  به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد، مهدی روان گفت : کلیه متقاضیان طرح اقدامی ملی مسکن در استان که تا کنون سهم آورده خود به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال را واریز نکرده اند، می توانند حداکثر تا تاریخ ۳۰/۶/۹۹ نسبت به تکمیل وجه خود اقدام نمایند .
روان تاکید کرد: در صورت عدم تکمیل وجه از سوی متقاضیان به صورت خودکار از سیستم حذف خواهند شد.
وی تصریح کرد: قبلا تا ۱۵ شهریور آخرین فرصت تایید شدگان نهایی برای طرح اقدام ملی جهت تکمیل وجه اعلام شده بود که این فرصت تا ۳۰شهریور تمدید شد است.
روان افزود: در صورتی که متقاضیان تا این تاریخ تکمیل وجه انجام دهند، مرحله بعدی که شروع عملیات اجرایی طرح ملی مسکن است انجام خواهد شد در غیر اینصورت بصورت خودکار از سیستم حذف خواهند شد.
روان گفت : در یاسوج مجری انجام پروژه ها ستاد فرمان امام ،در گچساران مجری بنیاد مسکن ودر شهرهای دهدشت ، دنا ، دیشموک ، چرام ، بهمئی خود متقاضیان تحت نظر بنیاد مسکن شروع به کار خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه مهلت تعیین شده توسط وزارت راه و شهرسازی، برای متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا پایان ساعت ۲۴ روز ۳۰ شهریور ماه امسال است افزود: متقاضیان فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت احراز شرایط اقدام کنند که این مهلت قابل تمدید نیست.
گفتنی است وزارت راه در توضیح علت پایان مهلت تکمیل ثبت نام اعلام کرده است: به منظور تعیین تکلیف وضعیت ثبت نام کلیه متقاضیان و انجام مراحل اتصال متقاضیان به پروژه‌های شروع شده، این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.

48

کد خبر 1432105

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =