‍ واحد تولیدی گیتی تامین صنعت در شهرک صنعتی سمنان به بهره‌برداری رسید

واحد تولیدی دانش‌بنیان گیتی تامین صنعت در شهرک صنعتی سمنان با حضور محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، بابک دین‌ پرست‌ معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی روز سه‌شنبه ۲۵ شهریور ۹۹ فعال و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان   در حاشیه افتتاح این طرح، به رسانه‌ها اعلام کرد:  این واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۲۳ میلیارد و ۳۷۱ میلیون ریال فعال و به بهره‌برداری رسید.

حسن‌ آل‌بویه با بیان اینکه واحد صنعتی گیتی تامین صنعت، تولیدکننده‌ قطعات خودرو است،  افزود: ظرفیت تولید این واحد سالانه بیش از چهار میلیون و ۷۰۰ هزار دستگاه انواع سنسور خودرو است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان ادامه داد: ۸۷ نفر با بهره‌برداری و فعالیت دوباره واحد تولیدی گیتی تامین صنعت در شهرک صنعتی سمنان مشغول به کار شدند.

وی تصریح کرد: این واحد تولیدی در زمینی به مساحت چهار هزار و ۶۲۰ مترمربع‌ با زیربنای یک‌ هزار و ۷۴۲ مترمربع احداث شد و سالانه بیش از ۲ هزار مترمکعب آب و ۷۸ هزار مترمکعب گاز مصرف می‌کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان ارتقاء کیفیت محصولات و نوآوری در آن را از ضروریات در بازار رقابتی برشمرد و افزود: باتوجه به نقش صنعت در اقتصاد هر منطقه و اشتغالزایی پایدار، علمی شدن تولید و پیاده سازی ایده‌های نوآور در صنایع استان سمنان ضروری است.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان، واحد صنعتی دانش‌بنیان توسط شرکت گیتی تامین صنعت با سرمایه‌گذاری باز فعال و به بهره‌برداری رسیده است.

46

کد خبر 1432854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =