«شور عاطفه‌ها» در چهارمحال و بختیاری با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند برگزار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با سراسر کشور «شور عاطفه‌ها» از امروز تا ۱۱ مهرماه با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند استان برگزار می‌شود.

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان ، علی ملک پور ضمن اشاره به برگزاری کلاس‌های غیرحضوری دانش‌آموزان در سال جدید گفت: امسال با توجه به شرایط پیش‌آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا کلاس‌های دانش‌آموزان به صورت غیرحضوری و با استفاده از وسایل الکترونیکی برگزار می‌شود.
وی بابیان اینکه تعدادی از دانش‌آموزان خانواده‌های نیازمند به علت مشکلات اقتصادی دارای لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند نیستند افزود: امسال شور عاطفه‌ها با هدف تأمین وسایل کمک آموزشی غیرحضوری برگزار می‌شود تا تمام دانش‌آموزان از نعمت تحصیل بهره‌مند شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به نحوه برگزاری این جشن ادامه داد: شور عاطفه‌ها بدون حضور فیزیکی با محوریت مدارس، مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در سراسر استان برگزار می‌شود.
ملک پور با تقدیر از حمایت‌های مردم نیکوکار استان از خانواده‌های نیازمند گفت: روش‌های پرداخت غیرحضوری نیز شامل شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۸۸۸۷۷ و #۱۴* و یا شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ نزد بانک ملی است.

48

کد خبر 1432922

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =