شهردار شهرکرد به عنوان عضو هیئت امنای امامزادگان دوخاتون(س) معرفی شد

طی حکمی از سوی غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه کشور، مهندس بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد به مدت یک سال به عنوان عضو هئیت امنای امامزادگان دوخاتون(س) معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، در متن این حکم آمده است:

جناب آقای بهادر عبدالغنی

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) احتراما به موجب ماده پنج قانون تشکیلات و اختیارات سازمان اوقاف و امور خیریه در اجرای آیین‌نامه نحوه انتخاب و برکناری، شرایط و حدود اختیارات و وظایف امین یا هیئت امنای اماکن مذهبی و موقوفات و بنا به پیشنهاد اداره کل اوقاف و امورخیریه استان چهارمحال و بختیاری به موجب این حکم جنابعالی به عنوان عضو هیئت امنای آستان قدس حلیمه و حکمیه خاتون(س) واقع در شهرستان شهرکرد به مدت یک سال منصوب می‌شود.
در ادامه این حکم آمده است: امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب‌العین قراردادن تقوای الهی، تحت عنایات و توجهات خاصه حضرت بقیه‌الاعظم(عج) با تبعیت از ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله‌العظمی‌خامنه‌ای(مدظله‌العالی) با همکاری و تشریک مساعی اعضای محترم هیأت امنا آن آستان مقدس برابر مقررات با نظارت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مذکور در انجام محورهای ذیل اقدام فرمایید.
۱.برنامه‌ریزی و اعمال تمهیدات لازم برای بهبود و پیشرفت و اعتلای کلیه امور آستان مقدس
۲.برنامه‌ریزی صحیح و تلاش جدی در اثربخشی فعالیت‌های فرهنگی، تبلیغی، آموزشی و تربیتی
۳.مراقبت کامل در حفظ و نگهداری ابنیه، اموال، تاسیسات، تنظیم و پاکیزگی و نیز انجام تعمیرات بهسازی و توسعه مورد نیاز با رویکرد قطب فرهنگی برابر طرح مصوب سازمان
۴.اهتمام و جلب همکاری‌های لازم اعم از مادی و معنوی، مردمی و دولتی در جهت عمران و توسعه، امور فرهنگی و خدمات‌رسانی، پرداخت مقرری و هزینه‌های ضروری و متعارف آستان مقدس با رعایت صرفه و صلاح
۵. اقدام به تنظیم قرارداد با شرکت‌های بیمه‌گر معتبر با موضوعات بیمه مسئولیت مدنی، حوادث غیرمترقبه(زلزله، سیل و آتش‌سوزی) و حوادث جمعی(زوار و مراجعه‌کنندگان و غیره) با لحاظ شرایط خاص با استفاده از مشاوره و کارشناسان بیمه.

سعادت و توفیقات جنابعالی در راه خدمت به اسلام و مسلمین، خاصه خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام از ایزد منان مسالت دارم.

46

کد خبر 1433174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =