طرح توسعه هزار هکتاری شهرک‌های صنعتی قزوین اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: طرح توسعه هزار هکتاری شهرک‌های صنعتی تقاضامحور با هدف تحقق شعار امسال و رونق سرمایه‌گذاری، و اشتغال پایدار جوانان در استان قزوین اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حمیدرضا خانپور، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در بازدید از طرح توسعه شرقی شهرک صنعتی حیدریه شهرستان تاکستان اظهار کرد: با توجه به استقبال بی‌سابقه سرمایه‌ گذاران از شهرک های صنعتی تقاضا محور قزوین، در سال جاری با حمایت استاندار و سازمان صنایع کوچک  ۱۰۰۰هکتار به شهرک های صنعتی کاسپین یک و کاسیین۲ ( آبیک )، لیا، در شهرستان قزوین و حیدریه در شهرستان تاکستان افزوده می شود و با آماده سازی و اجرای زیرساخت ها آماده واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری است.
خانپور با اشاره به آمار جذب تعداد سرمایه گذاران یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون با  ۸۶متقاضی سرمایه گذار به میزان ۵۱هکتار زمین صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی  قرارداد منعقد شد که میزان سرمایه گذاری این طرح های صنعتی هشت هزار میلیارد ریال  خواهد بود و با راه اندازی این واحدهای صنعتی زمینه اشتغال یک هزار۸۶۳نفر از جوانان جویای کار استان، فراهم می شود.
او همچنین توسعه و تکمیل زیرساخت ها و پروژه های زیربنایی در شهر کها و نواحی صنعتی را از اولویت های دیگر امسال شرکت شهرک های صنعتی قزوین عنوان کرد و اظهار کرد: در سال جاری بیش از ۵۰پروژه عمرانی و زیربنایی با سرمایه گذاری ۱۰۰۰میلیارد ریال در شهرکها و نواحی صنعتی تابعه اجرایی می شود.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین خاطرنشان کرد: در سال "جهش تولید" توسعه شهرکهای صنعتی تقاضا محور موجود، ساماندهی زیرساختها، جذب حداکثری سرمایه گذار داخلی و خارجی دارای اهلیت و سوابق  درخشان و حفظ وضع موجود صنایع کوچک فعال از اولویت های کاری مهم ماست.

46

کد خبر 1433231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =