۰ نفر
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
 پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه هشتگرد- طالقان

استاندار البرز در بازدید از روند پیشرفت پروژه راه هشتگرد-طالقان که روز چهارشنبه صورت گرفت، از پیشرفت ۵۰ درصدی این پروژه طی دو سال اخیر خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز : «عزیزاله شهبازی» با اشاره به اینکه این پروژه ملی برای البرز بسیار حائز اهمیت است، افزود: سالیان متمادی است که عملیات اجرایی این پروژه آغاز شده است در حالی که در ابتدا جاده دسترسی روستایی داشت.

وی با بیان اینکه با بهره‌برداری از این پروژه ۴۵ دقیقه از مسیر هشتگرد به طالقان کم می‌شود، ادامه داد: شهرستان طالقان می‌تواند مقصد و هدف گردشگری باشد و نیازمند ارتقا زیرساخت‌های دسترسی است.

شهبازی گفت: در سال ۹۷ و ۹۸ این پروژه در زمره پروژه‌های ملی قرار گرفت. از این رو از طریق اعتبارات ملی حمایت می‌شود و طی ۲ سال اخیر حدود ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

استاندار البرز اضافه کرد: از آخرین بازدید که یک ماه پیش صورت گرفت، حدود ۴ کیلومتر از راه آسفالت شد. کنارگذر تونل بیش از ۶۰ درصد پیشرفت داشته و زیرسازی و ابنیه در آن در حال انجام است.

نماینده عالی دولت در استان البرز روند پیشرفت پروژه را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: با توجه به مطالبات مردم انتظار می‌رود که دست اندرکاران ساخت این پروژه به تکمیل آن سرعت بخشند.

48

کد خبر 1433262

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =