فرمانده سپاه نینوای گلستان: طرح شهید بهنام محمدی یعنی تربیت نوجوان مؤمن انقلابی

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: طرح شهید بهنام محمدی به معنای تربیت نسل نوجوان مومن انقلابی در عصر ظهور حضرت بقیه الله اعظم(عج) است و گام دوم انقلاب اسلامی را شما نسل جوان رقم خواهید زد.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان، سردار علی ملک شاهکویی ظهر امروز  در دیدار با سرتیم‌های طرح شهید بهنام محمدی بسیج دانش آموزی استان گفت: برادران و خواهران عزیز فردای این کشور از آن شماست و ضروری است بدانید این انقلاب به سختی به سرمنزل رسید و با جانفشانی صدها هزار شهید و جانباز و آزاده حفظ شد.

وی اظهار کرد: ما در دفاع مقدس با دست خالی مقابل دنیا ایستادیم زیرا به سلاح ایمان به خدا و توسل به ائمه اطهار مجهز بودیم.

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان اظهارداشت: کار برای خدا دلسردی ندارد و از شما میخواهم مخلصانه در این راه کار کنید و بدانید برخی در این راه جان خود را فدا کردند و برخی مال و آبروی خود بر سر دست گرفتند.

سردار ملک شاهکویی افزود: طرح شهید بهنام محمدی به معنای تربیت نسل نوجوان مومن انقلابی در عصر ظهور حضرت بقیه الله اعظم(عج) است.

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: گام دوم انقلاب اسلامی را شما نسل جوان رقم خواهید زد که پیمودن این راه البته سختی دارد اما منتهی به ظهور خواهد شد.

48

کد خبر 1433335

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =