خبرنیوز نوشت:پرونده‌ای برای سه نویسنده خاص با عنوان «گناهکاران راحت می‌خوابند» تیتر یک دوازدهمین شماره «خبرجنوب تعطیلات» را به خود اختصاص داده است.

در این شماره که فردا جمعه منتشر می‌شود نگاهی ویژه به آثار ویکتور هوگو، کارلوس فوئنتس و رومن گاری، سه نویسنده‌ بزرگی که سیاستمدار هم بودند، شده است.
در این شماره همچنین می‌خوانید؛ معمای مرگ آقای دبیرکل (چه کسی هامرشولد مرد شماره یک سازمان ملل را ترور کرد؟)، حامد بهداد: شیوه‌های دفاع از خودم را خوب یاد گرفته‌ام، شهر قهرمان (لنینگراد در جنگ جهانی دوم 872 روز محاصره بود)، روزگاری عشق و موسیقی (یادی ازاستاد محمدرضا لطفی، آهنگساز و نوازنده چیره دست)، اعجاب‌انگیز وطنی (سیاهگوش؛ سریع‌ترین گربه کوچک در معرض انقراض) و بهترین کلاسیک درعصر مدرن (کمی درباره کوین دی بروینه، هافبک بلژیکی منچسترسیتی).
لازم به یادآوری است که اولین شماره «خبرجنوب تعطیلات» جمعه سوم مرداد 1399 با رویکردی خواندنی و ارائه مطالب در زمینه‌های تاریخی، علمی، دانستنی، ورزشی، سرگرمی و سینمایی منتشر شد تا از این پس روزنامه «خبرجنوب» در اقدامی منحصر به فرد و به پاس همراهی مخاطبان پرشمار خود طی 41 سال گذشته، در تمامی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیز در کنار علاقه‌مندانش باشد.

1717

کد خبر 1433426

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =