خبر خوش دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد از  بخشودگی بدهی و سنوات تحصیل دانشجویان

روابط عمومی دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: این طرح صرفا ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال۹۷ و قبل از آن است دانشجویان عدم مراجعه که تقاضای ادامه تحصیل را دارند حداکثر تا ۳۰ دی ماه ۹۹ باید درخواست خود را به آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج : سجادی خواه  رئیس دانشگاه پیام نوراستان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تایید این خبر گفت: با توجه به تقاضای بسیار دانشجویان  برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان عدم مراجعه با بخشودگی بدهی و سنوات فراهم شد.                                  
دکتر سجاد سجادی خواه با عنوان اینکه این طرح صرفا ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۷ و قبل از آن است، افزود: دانشجویان عدم مراجعه که تقاضای ادامه تحصیل را دارند حداکثر تا ۳۰ دی ماه ۹۹ باید درخواست خود را به آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور ارائه دهند.
                                              
رئیس دانشگاه پیام نور استان افزود، طبق این مجوز، برای ترم های عدم مراجعه دانشجویان، مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول تحصیلی سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹ قابل اجراست.
                                                               
دکتر سجادی یادآور شد: دانشجویان توجه داشته باشند که امکان ارائه درخواست بعد از تاریخ مذکور وجود نخواهد داشت و دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام می کنند از تمامی تسهیلات ویژه دانشجویان جدید بهره مند می شوند.

46

کد خبر 1433741

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =