پرداخت حق پرستاری به ۶۶۵مددجوی قزوینی

مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: هم اکنون این نهاد به ۴۵۰فرد دارای ضایع نخاعی و ۲۱۵نیازمند کمک هزینه خدمات خانواده محور در سطح استان حق پرستاری پرداخت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علیرضا وارثی، مدیر کل بهزیستی اظهار کرد: در حال حاضر ۲۳هزار و ۱۷۹مددجو قزوینی از خدمات بهزیستی بهره‌مند بوده و کمک هزینه معیشت دریافت می‌کنند.
وارثی با اشاره به اقدامات این اداره کل در راستای بهبود وضعیت معیشتی افراد دارای معلولیت، تصریح کرد: در راستای اجرای سیاست‌های راهبردی سازمان بهزیستی و براساس ماده ۲۷ قانون جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت و همچنین در جهت تامین خدمات توانبخشی و حمایتی مورد نیاز این افراد، بهزیستی اقداماتی را برای حمایت هرچه بیشتر از جامعه هدف خود به انجام رسانده است.
او، هدف از حمایت‌های ارائه شده، تامین حداقل‌های معیشتی به افراد دارای معلولیت، سالمندان، بیماران روانی مزمن و همچنین توانمندسازی گروه‌های هدف و کمک به بهبود سطح کیفی زندگی آنان بوده است.
مدیرکل بهزیستی استان قزوین ادامه داد: این نهاد در حوزه کمک هزینه معیشت تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا گروه‌های مختلف و نیازمند تحت پوشش خود را از حمایت‌های بیشتری در راستای کاهش مشکلات زندگی و اجتماعی بهره‌مند سازد.

46

کد خبر 1435244

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =