افزایش قربانیان کرونا در شهرداری ارومیه به ۳ نفر/ اجباری شدن ماسک در ناوگان عمومی

محمد حضرت پور با اعلام خبر الزام استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی، افزود: با توجه به اوج گیری شیوع ویروس کرونا طی ابلاغ بخشنامه ای،  استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی برای رانندگان و مسافران الزامی شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمد حضرت پور با اعلام خبر الزام استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی، افزود: با توجه به اوج گیری شیوع ویروس کرونا طی ابلاغ بخشنامه ای،  استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی برای رانندگان و مسافران الزامی شد.
وی خاطر نشان کرد:  در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک توسط مسافران، اجازه استفاده از ناوگان جهت تردد به آنها داده نمی شود.
شهردار ارومیه  ازهمه رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و مسافران درون شهری درخواست کرد در اجرایی کردن این بخشنامه به منظور حفظ سلامت عموم و پیشگیری از تشدید شیوع کرونا همکاری لازم را داشته باشند.

علی اصغر احمدزاده سخنگوی شهرداری ارومیه هم گفت: یکی از پرسنل منطقه ۳ شهرداری بر اثر ابتلا به کرونا درگدشت و آمار تعداد متوفیان بر اثر کرونا در شهرداری ارومیه به ۳ نفر افزایش یافت که موارد قبلی در مناطق چهار و پنج شهرداری بودند.

46

کد خبر 1435361

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =