منطقه ویژه اقتصادی«پیام»؛ بستری امن برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، با گسترش زیر ساخت‌ها با هدف استقرار هر چه بیشتر واحدهای تولیدی و صنعتی امروز به بستر و فضایی امن برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی تبدیل شده است.

به گزارش خبرآنلاین از البرز :  مدیرعامل منطقه گفت: با توسعه و فراهم‌سازی هر چه بیشتر زیر ساخت‌ها و حمایت‌های صورت گرفته از واحدهای تولیدی مستقر و صنایع آی سی تی ، میزان سرمایه‌گذاری انجام شده در این منطقه در ۵ ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشدی ۱۴ برابری داشته است.

«نادر ثناگو مطلق» افزود: بیش از پنج هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱۴ برابر رشد داشته است.

وی اضافه کرد: به منظور حضور هر چه بیشتر سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی، تسهیلاتی در منطقه فراهم و با هدف گسترش و امنیت سرمایه‌گذاری برنامه توسعه و تجهیز زیر ساخت‌ها در فاز ۴ منطقه در دست اقدام است.

ثناگو مطلق گفت: در سال جهش تولید، مجموعه پیام با هدف تحقق هر چه بیشتر این شعار و حمایت از سرمایه‌گذاری داخلی، اقدام به بستر سازی و ایجاد زیر ساخت‌های مورد نیاز کرده که از این رو شاهد حضور و سرمایه‌گذاری قابل توجهی از شرکت‌ها به خصوص در بخش آی.سی. تی و دانش بنیان در منطقه وِیژه اقتصادی پیام هستیم.

48

کد خبر 1435655

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =