سالن شش هزار نفری سنندج افتتاح شد

سالن شش هزار نفری مجموعه ورزشی ۲۲ گولان شهر سنندج با حضور وزیر ورزش و جوانان و حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، وزیر ورزش و جوانان به منظور حضور در آئین افتتاح بزرگترین سالن ورزشی سرپوشیده استان کردستان به سنندج سفر کرد.
سالن شش هزار نفره مجموعه ورزشی ۲۲ گولان شهر سنندج با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار کردستان، نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی، مدیران استانی و جمعی از ورزشکاران افتتاح شد.
همزمان با افتتاح این سالن با حضور رییس جمهور، هتل ورزش گرگان، ۴ استادیوم ورزشی در سبزوار، نیشابور، خشت کازرون و ملایر، و ۱۰۸ زمین ورزشی و ۲۲۰ خانه ورزش روستایی در سراسر کشور به بهره برداری رسید.
سالن شش هزار نفره شهر سنندج دارای ۱۰ هزار مترمربع زیربنا سازه و ۵۰ هزار مترمربع محوطه و پارکینگ اختصاصی بوده و شامل قسمت هایی همچون سکوی تماشاچیان، سالن رختکن مربیان، سالن رختکن ورزشکاران، زمین استاندارد مسابقات با سطح بین المللی، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، سرویس بهداشتی عمومی و اختصاصی، تابلو نمایش (اسنوبرد) و مجهز به کفپوش از جنس مرغوب پارکت چوبی ساخت کشور آلمان است.
اعتبار هزینه شده برای ساخت سالن ۶ هزار نفری سنندج نزدیک به هفتاد و سه میلیارد تومان است که از منابع ملی و استانی تامین شده است.

۴۶

کد خبر 1435896

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =