در راستای پویش طرح آجر به آجر مدرسه ۲ کلاسه علوی شهید رخشان روستای بورک شهرستان مارگون افتتاح گردید

کرمی افزود :این پروژه در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر مربع با زیر بنای ساختمان آموزشی ۱۳۸ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان با مشارکت بنیاد علوی احداث شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج ؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد : با حضور کریمی مدیر کل دفتر امور روستایی استاندار ، کرمی مدیر کل نوسازی مدارس استان ،فرماندار شهرستان مارگون . تند پور جانشین فرماندهی بسیج سپاه استان و جمعی از مسئولین استانی و محلی ،مدرسه ۲ کلاسه علوی روستای بورک منطقه سیلاب وکلوار شهرستان مارگون افتتاح و بهره برداری رسید.
مدیر کل نوسازی مدارس استان  ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی بویژه شهید این روستا شهید رخشان گفت:روستای بورک یکی از آخرین روستای استان ما ،همرز با استان چهار محال بختیاری می باشد که با توجه به آمار ۵۴ نفری دانش آموزان این روستا تصمیم به احداث این  مدرسه با مشارکت بنیاد علوی گرفتیم و امروز با حضور شما در این هفته مقدس بهره برداری را از آن آغاز میکنیم .
کرمی افزود :این پروژه در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر مربع با زیر بنای ساختمان آموزشی  ۱۳۸ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان با مشارکت بنیاد علوی احداث شده است .
وی ابراز داشت با توجه به کمبود اعتبارات  و ضعیت کشور ،  انتظار داریم  نگهداری و مراقبت ازفضاهای زیبای آموزشی در اولویت اصلی همکارانمان در آموزش و پرورش قرار گیرد تا آیندگان هم از آنها استفاده لازم را ببرند. 

46

کد خبر 1436474

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =