عادل، بیات و مهاجر، داوران ششمین مسابقه عکس سینمای ایران

داوران ششمین مسابقه عکس سینمای ایران معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شهاب الدین عادل، غوغا بیات و رضا مهاجر ششمین مسابقه عکس سینمای ایران را داوری می کنند.

دکتر شهاب‌الدین عادل، عکاس، مستندساز، پژوهشگر و استاد سینما و عکاسی و عضو هیئت علمی دانشکده سینما تئاتراست. او دانش‌آموخته‌ مقطع کارشناسی در رشته سینما از دانشکده هنرهای دراماتیک است و دوره‌ کارشناسی ارشد و دکترای پژوهش هنر را در دانشگاه هنر گذراند. عادل طی سال‌های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳ ریاست دانشکده سینما تئاتر را بر عهده داشت و از سال ۱۳۹۷ نیز این سمت را عهده‌دار است.

غوغا بیات (عکاس و نویسنده)، فارغ التحصیل مدرسه عالی تلویزیون و سینما دررشته عکاسی و گرافیک است. او در بیش از بیست فیلم سینمایی از جمله «عروس»، «دو زن»، «دایره» و...فعالیت داشته. برپایی چهار نمایشگاه انفرادی در تهران گالری گلستان، گالری آریانا و شرکت در بالغ بر بیست و شش نمایشگاه گروهی در ایران، سوئد، ترکیه وکانادا. داوری پنجمین دوره جشنواره زنان و زندگی شهری(۱۳۹۲)، داوری بخش مواد تبلیغی چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر(۱۳۹۴)، داوری دومین دوره جشن عکاسان سینمای ایران (۱۳۹۵)‌داوری اولین دوره جشنواره عکس کیش(۱۳۹۷)بخشی از کارنامه هنری او است.

رضا مهاجر، فعالیتش را به عنوان عکاس و مدیر فیلمبرداری در سینما آغاز کرد. هامون، روز باشکوه، سارا، دو نیمه سیب، تجارت، از جمله فیلم هایی است که مهاجرعکاسی آن را به عهده داشته. 

همچنین امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، جشن عکاسان سینما برگزار نمی شود و برگزاری این دوره از مسابقه به صورت غیرحضوری و فقط با ارسال آثارو فرم مربوطه به دبیرخانه صورت پذیرفت واعلام عکاس برگزیده و اهدای تندیس مسابقه عکس، از طریق سایت های خبری، نشریات و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1436529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =