برگزاری آزمون استخدامی شرکت کار و تامین در آذربایجان شرقی

ایسنا نوشت: معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی، جزییات برگزاری آزمون استخدامی شرکت کار و تامین در استان را تشریح کرد.

اکبر اسمعیلی در تشریح این خبر اظهار کرد: شرکت کار و تامین وابسته به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه‌های مدیریت درمان و تامین اجتماعی و اداره‌های کل بیمه‌ای در سراسر کشور به صورت قرارداد موقت در سراسر کشور و از جمله در آذربایجان شرقی اقدام به جذب نیرو به صورت قرارداد شرکتی کند.

وی اضافه کرد: مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در راستای اهداف و وظایف سازمانی با هماهنگی سازمان تامین اجتماعی و همکاری شرکت کار و تامین نیرو به منظور جذب نیروی مورد نیاز در سازمان تامین اجتماعی، اقدام به برگزاری این آزمون می‌کند.

وی با اشاره به عناوین شغلی مورد نیاز شرکت کار و تامین، گفت: بهیار، کمک پرستار، متصدی خدمات اداری برای ماشین نویسی و بایگانی، منشی برای امور پزشکی و امور بخش، متصدی خدمات داروئی(دارویار)، انباردار، متصدی خدمات عمومی (نگهبان) و متصدی خدمات عمومی (راننده آمبولانس) از جمله مشاغل مورد نیاز در این آزمون هستند.

اسمعیلی متذکر شد: شرایط احراز در دفترچه راهنمای ثبت نام به طور کامل تشریح شده است، تعداد زیادی از داوطلبان می‌توانند با مدرک تحصیلی دیپلم نسبت به شرکت در این آزمون اقدام کنند. مدرک دیپلم برای تمامی مشاغل و برای برخی از عناوین شغلی مدرک فوق دیپلم رشته‌های مامایی، پرستاری و فوریت‌های پزشکی مورد نیاز است.

وی از جذب ۱۴۲۲ نیرو شامل ۵۲۳ کمک پرستار، ۱۷۳ منشی، ۲۲۶ بهیار و ۹۰ نفر متصدی خدمات اداری، ۱۸۹ متصدی خدمات دارویی، پنج نفر انباردار و ۱۵۱ نفر متصدی خدمات عمومی  طی این آزمون در شرکت کار و تامین خبر داد و گفت: ۳۶ نفر از این تعداد از آذربایجان شرقی خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.hrtc.ir  از سوم مهر ماه تا دوازدهم مهر ماه سال جاری در این آزمون ثبت نام کنند. کارت ورود به جلسه‌ ۲۹ مهر ماه از طریق سایت مرکز آزمون قابل دریافت بوده و آزمون روز جمعه دوم آبان ماه در همه مراکز استان‌ها و برخی شهرستان‌های کشور برگزار می‎شود.

48

کد خبر 1436622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =