توصیه یک اصولگرا به محسن رضایی برای پیروزی در ۱۴۰۰

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی می‌گوید: از آقای رضایی انتظار می رود بتواند برای برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی یک برنامه جامع کاربردی ارائه دهد که به نظر می رسد این از نقاط قوت ایشان باشد.

وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی در واکنش به شایعه حضور مجدد محسن رضایی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام یک پست استراتژیک دارد که مشخصه بارز آن برنامه ریزی و تدوین سیاست های کلی نظام است، پس از آقای رضایی انتظار می رود با استفاده از این فرصت و  اتکا به تخصص دانشگاهی خود بتواند برای برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی یک برنامه جامع کاربردی ارائه دهد که به نظر می رسد این از نقاط قوت ایشان باشد.

در همین رابطه بخوانید؛

رونمایی از ۳+۱۵ کاندیدای احتمالی انتخابات ۱۴۰۰ /سردار دهقان: با تمام قدرت می آیم/ظریف: قسم حضرت عباس بخورم؟ /فتاح: من از اینکارها می کنم؟

او ادامه داد: اما مشکل اصلی آقای رضایی در نگاه تک بعدی و کلاسیک ایشان به انتخابات است، همچنین حضور ضعیف آقای رضایی در انتخابات ادوار گذشته مبَیِن این مطلب است که وی برای پیروزی در انتخابات برنامه مناسب و عملیاتی ندارد، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ لازم است که از رضایی اتو کشیده و شیک عبور کرده به یک رضایی منعطف و سیاست‌ورز برسد.دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی افزود:  محسن رضایی برای کسب آرای اکثریت و پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در اولین قدم باید با تهیه یک برنامه عملیاتی برای انتخابات؛ حلقه مشاوران قدیم خود را بشکند و تحولی اساسی در ترکیب تیم رسانه ای خود ایجاد کند، در حالی که سایت تابناک به عنوان یک رسانه منتسب به آقای رضایی هنوز مانند یک دژ نظامی خیلی بسته عمل می کند و یاران محسن رضایی تا زمانی که از خودشان عبور نکنند، به وصال مردم نمی رسند.

تحلیلگر مسائل سیاسی تاکید کرد: فضای سیاسی حاکم بر جامعه حاکی از آن است که مردم در یک روند فرسایشی از برنامه های پوشالی و شعار های بدون پشتوانه خسته شده اند و آستانه تحملشان به مرز شکستن رسیده است. در چنین وضعیتی شخصیتی می تواند مردم را پای صندوق های رای بیاورد که بتواند شعارهایش را با آهنگ دل مردم کوک کند و این مهم نیاز به یک تیم انتخاباتی چابک متشکل از مشاوران اجتماعی، سیاسی و رسانه ای متخصص دارد که به نظر من آقای رضایی در این مورد ضعف دارد.

۴۵۲۷۲۱۹

کد خبر 1436993

برچسب‌ها