افتتاح چندین پروژه فضای سبز در آینده نزدیک

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ضمن اعلام پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پارک محیط‌بان از افتتاح پروژه‌های در دست اجرا خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز :  پارک محیط‌بان، پارک شهید ایرانی، فضای سبز ورودی غربی کرج، فضای سبز فاز سوم پارک بین فازی مهرشهر، آسفالت ریزی و زیرسازی معابر کاخ مروارید از اهم پروژه‌هایی بود که بضاعتی‌پور به آن اشاره کرد. 

«پیمان بضاعتی‌پور» گفت: با اتمام عملیات محدودسازی و فنس‌کشی، آبخورِ وحوش، جاده‌سازی، ایجاد استراحتگاه و سکوهای دیدبانی، ساختمان کلینیک دامپزشکی پارک ۱۷.۵ هکتاری محیط بان در ارتفاعات حصار آماده بهره‌برداری می‌شود.
 
وی همچنین از عملیات خاک‌ریزی، تسطیح و رگلاژ فاز دوم پارک شهید ایرانی با مساحت ۸ هکتار و اعتبار ۵ میلیارد تومان در منطقه پنج خبر داد و افزود: کار احداث این مجموعه نیز به مراحل پایانی نزدیک شده است.
 
بهسازی و احداث فضای سبز در ورودی غربی کرج از دیگر پروژه‌هایی بود که بضاعتی‌پور به آن اشاره کرد، وی گفت: با تلاش بی‌وقفه سبز بانان فضای سبز سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری عملیات بهسازی و زیباسازی ورودی غربی شهر از عوارضی قدیم تا بهشت سکینه در حال انجام است.
 
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در ادامه به عملیات عمرانی و احداث فضای سبزِ فاز سوم پارک بین فازی مهرشهر اشاره کرد و افزود: با هدف ارتقای سرانه فضای سبز عملیات احداث فاز سوم پارک محله‌ای بین فازی با مساحتی بالغ بر یک هکتار در مهر شهر کرج ادامه دارد.
 
وی در بخش دیگری از صحبت های خود تاکید کرد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری اقداماتی نظیر آسفالت‌ریزی و زیرسازی معابر کاخ مروارید را هم در دستور کار خود دارد.
 
بضاعتی‌پور افزود: همزمان با شروع فصل پاییز نیز تمام عرصه‌های کاخ مروارید هم تحت پوشش گل‌های داوودی قرار گرفته که باز شدن آنها در پایان ماه مهر جلوه خاصی به این مجموعه تاریخی خواهد بخشید.

46

کد خبر 1437265

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =