معاون درمان دانشگاه علوم ‌پزشکی همدان: روزانه ۱۵۰ بیمار جدید در بیمارستان های همدان بستری می شوند

معاون درمان دانشگاه علوم ‌پزشکی همدان گفت: ابتلای قطعی ۱۰ هزار و ۸۷۴ همدانی و پذیرش روزانه ۱۵۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان همدان.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ دکتر ابراهیم جلیلی در گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: در حال حاضر ۵۸۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های همدان بستری و ۴۲ نفر از این بیماران نیز در شرایط وخیم به سر می برند.

وی با بیان اینکه تعداد بیماران مبتلا به کرونا در حال افزایش است و ۵۸۱ نفر نیز متأسفانه جان خود را از دست داده اند، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته تست کرونای ۱۱۲ شهروند همدانی مثبت گزارش شده و پنج نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست دادند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه اکنون در پیک سوم کرونا هستیم، اظهار داشت: روزانه ۴۰۰ نفر با علائم این بیماری به اورژانس بیمارستان های استان مراجعه می کنند که ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر از آنها بستری می شوند.

وی با بیان اینکه در ماه های گذشته بیماری کرونا به صورت تک گیر بود و یکی از اعضای خانواده مبتلا می شدند اما اکنون بیشتر اعضای خانواده درگیر بیماری می شوند، گفت: طی روزهای اخیر تعداد بیماران بدحال افزایش پیدا کرده و در روزهای آینده با کمبود تخت در بخش ICU مواجه خواهیم شد.

46

کد خبر 1437644

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =