زمان شرکت در بخش مسابقه طراحی پوستر جشنواره بین‌المللی فیلم شهر به دلیل افزایش متقاضیان تا پنجم اردیهشت‌ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نظر دارد پوستر این رویداد سینمایی را از طریق آثار دریافتی انتخاب کند و به دلیل افزایش متقاضیان این بخش زمان شرکت در مسابقه تا پنجم اردیبهشت ماه تمدید کرد.

این بخش در محورهای شهر: ایمان، اخلاق، شهر: آگاهی عقلانیت، شهر: سلامتی، نشاط، شهروند: شناخت و بهره مندی از خدمات، شهر: احترام به حقوق دیگران و شهر: همراهی و مشارکت برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می توانند آثار خود‌ را با در نظر گرفتن مضامین فوق به دبیرخانه این رویداد سینمایی ارسال کنند.

دانشجویان رشته‌های هنر و گرافیک می‌توانند در مسابقه طراحی پوستر این دوره جشنواره فیلم شهر شرکت کنند. هر شرکت‌کننده می‌تواند سه اثر را به این جشنواره ارائه کند و آثارشان باید در قطع 50 در 70 سانتی متر طراحی شده باشد.

متقاضیان می‌بایست آثار خود را به شکل فایل رایانه‌ای با فرمت jpg با dpi 300 و در ابعاد 25 در 35 سانتی متر از طریق ایمیل poster@urbanfilmfest.ir ارسال کنند.

چهارمین جشنواره فیلم شهر در قالب بخش‌های مختلف همچون «سینمای ایران» (فیلم‌های بلند و کوتاه داستانی، مستند و انیمیشن)، «از متن شهر» (طرح، ایده و فیلمنامه)، «محله»، «دانش‌آموزی» و «دانشجویی» و همچنین «سینمای جهان» اردیبهشت‌ماه سال جاری در تهران برپا می‌شود.

شرکت‌کنندگان در این مسابقه طراحی پوستر می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از جشنواره فیلم شهر و آشنایی با محوررهای این رویداد سینمایی به آدرس اینترنتی www.urbanfilmfest.ir مراجعه کنند.

54

کد خبر 143775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =