خواب زمستانی در آستانه المپیک تابستانی

در حالی که کمتر از یک سال تا آغاز المپیک توکیو باقی مانده اما اوضاع کاروان ایران و افرادی که سهمیه کسب کرده‌اند مساعد نیست و تمرینات بسیاری از رشته ها هنوز آغاز نشده و سهمیه دارها نیز از آمادگی خوبی برخوردار نیستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛حال کمتر از یک سال به آغاز بازی ها باقی مانده و بیش از 4 ماه نیز از اعلام تعویق المپیک گذشته با این حال در این مدت هیچ فعالیت جدی در خصوص استفاده بهینه از این تعویق صورت نگرفته است. هنوز بسیاری از رشته ها حتی تمرینات خود را هم آغاز نکردند و در رشته های دیگر هم نشانی از تکاپوی المپیک دیده نمی شود.

کشتی که در همه المپیک ها امید اول مدال آوری ایران بوده به گفته رئیس فدراسیونش اوضاع خوبی ندارد و نمی توان از این رشته حتی توقع یک مدال برنز داشت! وزنه برداری هنوز در برداشتن اولین گام دچار مشکل است و اصلا اردوهایش آغاز نشده! قایقرانی، کاراته، دوومیدانی، تکواندو و ... هم شرایط بهتری از دو رشته دیگر ندارند و در آن ها هم نشانی از المپیک وجود ندارد. تیم ملی والیبال هم که هنوز در انتخاب سرمربی ناتوان مانده و بعد از 4 ماه فدراسیون تازه به این نتیجه رسیده که سرمربی تیم ملی خارجی خواهد بود!

همین بررسی کوتاه نشان می دهد اوضاع ورزش ایران آن هم در فاصله کمتر از یک سال تا آغاز بازی های المپیک اصلا مساعد نیست و حتی رشته هایی که همیشه در المپیک برای ایران مدال آور بودند بدترین وضعیت سال های اخیر خود را سپری می کنند. در این میان که کاروان ایران از آمادگی خوبی برای حضور در المپیک برخوردار نیست تمام هم و غم ورزش ایران به موضوعات فوتبالی محدود شده است.

مشروح این گزارش را اینجـــــــــــــا بخوانید.

256 251

کد خبر 1438663

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =