پویش «شور و شعور حسینی با کتاب» در قزوین برگزار می‌شود

به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین پویش « شور و شعور حسینی با کتاب » در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی و معرفی کتاب توسط عموم مردم پویش  « شور و شعور حسینی با کتاب » برگزار می شود.
علاقه‌مندان می‌توانند با  معرفی یا خوانش بخشی از کتاب در قالب ویدئو یک دقیقه ای و همچنین برشی از کتاب یا ارسال تصویری از کتاب با محوریت عزت و آزادگی؛ ایثار و شهادت؛ جوانمردی و شجاعت و انتشار فیلم معرفی کتاب در اینستاگرام با هشتک  #شور و شعور حسینی با کتاب و منشن‌کردن صفحه اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین  (@qazvinpl) در این پویش شرکت کنند.
ضبط فیلم به‌صورت افقی حداکثر در ۱ دقیقه، بیان نام و نام خانوادگی، عنوان کتاب و نام نویسنده پیش از معرفی کتاب، ارسال مشخصات همراه با فایل شامل نام و نام خانوادگی، استان، شهرستان، شماره تماس، عنوان کتاب، نام نویسنده از ضوابط شرکت در این پویش است.
همچنین کیفیت عکسهای ارسالی، قاب، نور، کادربندی و زیبایی عکس در داوری نهایی موثر است.
مهلت ارسال آثار: پایان ماه صفر و اعلام نتایج ۱۳آبان همزمان با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) است و به برگزیدگان مسابقه جوایز ارزنده ای اهدا می شود.
قابل ذکر است اداره کل کتابخانه های عمومی استان مجاز است محتوای تولید شده و آثار ارسالی پویش مذکور را  در صفحه اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی انتشار دهد.

46

کد خبر 1439195

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =