۰ نفر
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
سارقِ زورگیر دستگیر شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رییس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق زورگیر خودرو در عملیات تعقیب و گریز یگان گشت پلیس آگاهی خبر داد.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسفوند گفت: کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین انجام گشت زنی در محدوده میدان آزادی به یک دستگاه خودروی پراید مظنون می‌شوند که با استعلام شماره پلاک خودرو، مشخص می‌شود این پلاک، دارای سابقه سرقت به عنف از شهریار است که کارآگاهان با هماهنگی مرکز فرماندهی به راننده خودرو دستور ایست می‌دهند.

این مقام انتظامی افزود: سارق وقتی خودروی پلیس را مشاهده می‌کند با افزایش سرعت اقدام به فرار کرده که کارآگاهان با استفاده از علائم هشداردهنده به تعقیب او می‌پردازند و چندین نوبت نیز به راننده دستور توقف می‌دهند.

به گفته وی، سارق بدون توجه به فرمان پلیس به سمت بزرگراه آیت اله سعیدی ادامه مسیر داده و پس از طی کردن مسافتی به ناچار پشت ترافیک شهری متوقف و با ضربه زدن به خودروی شهروندان قصد باز کردن راه خود را داشته که در این حین به علت به خطر انداختن جان شهروندان افسر اکیپ با رعایت قانون به کارگیری سلاح لاستیک خودرو را هدف گلوله قرار داده و با وجود پنچری، مسافتی را طی می‌کند، اما در نهایت مجبور به توقف می‌شود، در نهایت با سرعت عمل اعضای اکیپ راننده به هویت جمشید دستگیر می‌شود.

رییس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: با دستگیری متهم و اعتراف به سرقت، گزارش اولیه تنظیم و متهم برای سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی منتقل می‌شود.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1439283

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =