مبلغ جرائم ترافیکی به کرج بازگردانده شود

رییس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه شهرداری مبالغ زیادی صرف هوشمندسازی پروژه‌های مرتبط با سیستم حمل و نقل کرده است، گفت: انتظار می‌رود مبالغ جرائم رانندگان متخلف برای عمران و آبادانی به این شهر بازگردانده شود.

به گزارش خبرآنلاین از البرز:  اکبر سلیم‌نژاد روز شنبه در آیین رونمایی از پروژه‌های مرتبط با سیستم‌های حمل و نقل هوشمند (ITS) شهر کرج اظهارداشت: از استاندار البرز و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم برای بازگرداندن جرائم به شهرداری و نیروی انتظامی کرج مطالبه‌گری کنند.

وی با اشاره به اینکه این مبالغ از جیب مردم کرج برای هوشمندسازی طرح‌های ترافیکی هزینه می‌شود، ‌افزود: اخذ مبالغ جریمه می‌تواند در عمران و آبادنی و همچنین افزایش طرح‌های ترافیکی هوشمند تاثیرگذار باشد.

سلیم نژاد یادآور شد: شورای پنجم دیدگاه و برنامه علمی دارد و بر اساس آن رفع نیازهای مختلف شهر را در دستور کار دارد.

وی گفت: شهرداری‌ها درآمد هزینه بوده و اعتبارات نقدی به آنها اختصاص نمی‌یابد بلکه هزینه اجرای طرح‌های عمرانی از محل پرداخت‌های عمومی تامین می‌شود.

رییس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: امروز هشت دستگاه دوربین پلاک خوان،‌ چهار دستگاه دوربین ثبت سرعت و دیگر دستگاه‌های هوشمند برای کنترل ترافیک در کرج بهره‌برداری شد.

سلیم‌نژاد با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر کرج ساعت‌ها برای تصویب طرح‌های شهرداری وقت می‌گذارند، اظهارداشت: همان گونه که به طور مثال برای فضای سبز شهری اعتباراتی اختصاص می‌یابد برای هوشمندسازی نیز به همین صورت خواهد بود.

48

کد خبر 1439298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =