اسفندیار رحیم‌مشایی درباره کاندیداتوری خود در مجلس گفت: قصدی برای شرکت در انتخابات مجلس ندارم برای انتخابات ریاست جمهوری هم 6 ماه به انتخابات بپرسید تا بگویم.

به گزارش خبرآنلاین، رئیس دفتر رئیس جمهور در مراسم اختتامیه نمایش منشور کوروش در موزه ملی ایران در جمع خبرنگاران درباره کاندیداتوری وی در انتخابات مجلس گفت: مگر الآن کسی برای نمایندگی مجلس نامزد می‌شود؟ باید اول استعفا بدهند اگر 12 اسفند روز انتخابات باشد دو ماه قبل از آن ثبت‌نام انجام می‌شود تا آن زمان فرصت خواهد بود تا زنان و مردان توانمند در انتخابات مجلس شرکت کنند.

وی در ادامه درباره برخی شایعات مبنی بر اینکه مشایی کاندیدای مجلس خواهد شد، گفت: بنده هیچ قصدی برای شرکت در انتخابات مجلس ندارم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری درباره حضور در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری نیز گفت: درباره کاندیداتوری من برای ریاست جمهوری 6 ماه مانده به انتخابات بپرسید تا بگویم.

گزیده سخنان وی را به نقل از فارس بخوانید:

  • من مستند ظهور را ندیده‌ام اما شنیده‌ام که در این مستند با استناد به برخی روایات نسبت به شرایط امروز مصادیقی معرفی شده است و سعی کرده‌اند نشان دهند که ظهور نزدیک است. بنده چون ندیده‌ام قضاوتی ندارم.
  • حوادث و رویدادهایی که می‌گویند قبل از ظهور اتفاق می‌افتد بسیاری از آنها حتمی‌ الوقوع نیستند باز هم علما گفته‌اند که خیلی از این روایات اگرچه درست است اما حتمی و قطعی نیستند. اظهارنظر قطعی راجع ‌به این حوادث کار درستی نیست.
  • کارگروه فرهنگ و هنر و بودجه 90 ردیف خوبی پیدا کرده است و اعتبارات آن هم استانی دیده شده و اصرار داریم این اعتبارات به دستگاهها داده نشود و فقط در اختیار افراد فرهنگی برای اجرای ایده‌ها قرار گیرد.
  • با اجرایی قانون هدفمندسازی یارانه‌ها نه‏تنها در صنعت گردشگری رکودی نخواهیم داشت بلکه با مدیریت خانواده‌ها شاهد حجم انبوه سفرها در کشور خواهیم بود.

/111

کد خبر 143937

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =