دستگاه‌های اجرایی باید در ارزیابی عملکرد مشارکت جدی داشته باشند

استاندار چهارمحال و بختیاری در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان  اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی باید در ارزیابی عملکرد مشارکت جدی داشته باشند و پس از اعلام دستگاه‌های برتر و برگزاری جشنواره شهید رجایی گلایه‌مند نشوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی افزود: دستگاه‌های اجرایی استان برای انجام مراحل ارزیابی زمان مناسب اختصاص داده و در مرحله اولیه ارزیابی، مستندات لازم را کارشناسان مربوطه در دستگاه ارائه و موارد را پیگیری و بررسی کنند.

وی تاکید کرد: اطلاع‌رسانی لازم در زمینه نحوه امتیازدهی و ارزیابی براساس ارائه مستندات به دستگاه ها صورت گیرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: مکاتبه‌ای با وزارتخانه یا سازمان مربوط در خصوص دستگاه‌های اجرایی که در ارزیابی مشارکت نکرده‌اند انجام شود که ضمن تذکر به این دستگاه‌ها، دستور بررسی علت عدم مشارکت داده شود.

عباسی بیان کرد: در برخی از ادارات مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر تفکیک جنسیتی به خوبی رعایت نشده که باید این موضوع بررسی شود.

وی اضافه کرد :طرح تفکیک جنسیتی در جاهایی گریزناپذیر است و اقایان و خانم ها باید کنار هم کار کنند ولی طبیعتا اگر این تفکیک به صورت منطقی اتفاق بیفتد قطعا بهتر خواهد بود.

کد خبر 1439479

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =